Wypożyczalnia sprzętu medycznego dla osób w Kielcach

Jesteśmy wypożyczalnią sprzętu medycznego Medisal oferującą mieszkańcom Kielc nowoczesne i wysokiej jakości urządzenia rehabilitacyjne. Naszej działalności przyświeca pragnienie poprawy dostępu do technologii, które są niezbędne do skutecznej rekonwalescencji i komfortu na co dzień. W asortymencie znajduje się sprzęt rehabilitacyjny poddawany regularnym renowacjom i przeglądom, co jest gwarancją skuteczności i profesjonalizmu świadczonych usług. Doskonale wiemy, jak istotną rolę w powrocie do zdrowia odgrywa czas. Dlatego oferowany przez nas sprzęt medyczny cechuje prosta procedura wynajmu niewymagająca przedłożenia dodatkowych zaświadczeń i skierowań. Dzięki temu aktywnie wspieramy seniorów, osoby cierpiące na przewlekłe choroby, pacjentów po urazach oraz ich bliskich. Sprzęt medyczny z naszej wypożyczalni dostarczamy mieszkańcom Kielc na wskazany adres, a następnie instalujemy urządzenie na miejscu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Wynajem łóżek szpitalnych dla osób w Kielcach

Gwarancją szybkiego powrotu do zdrowia po doznaniu przykrego urazu jest solidny sprzęt medyczny. Jako sprawdzona wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych w Kielcach wychodzimy naprzeciw szczególnym potrzebom seniorów, osób po wypadkach i chorych przewlekle. Oferujemy wytrzymały sprzęt o solidnej konstrukcji, który zapewnia leżącym komfort i wspiera proces rekonwalescencji.

Nasza oferta wynajmu łóżek szpitalnych doskonale spełnia oczekiwania osób, które nie mogą pozwolić sobie na zakup nowego sprzętu. Bogate możliwości w zakresie regulacji, dostępne akcesoria i duży wybór rozmiarów umożliwiają łatwe dopasowanie sprzętu do indywidualnych oczekiwań. Łóżko rehabilitacyjne na wynajem w Kielcach to bezpieczna przestrzeń do ćwiczeń ortopedycznych i strefa komfortu dla osób, które nie są w stanie samodzielnie się poruszać. Znacznie odciąża także opiekunów, umożliwiając łatwe i wygodne ułożenie chorego w prawidłowej pozycji. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo wynajmu elektrycznego łóżka ortopedycznego z pilotem, czy rehabilitacyjnego dla nieruchomej osoby, to w bogatym asortymencie znajdziemy idealny sprzęt.

 

sprzęt medyczny wynajem
Koncentrator-Tlenu-Przenosny-Philips-Everflo-1 (1)

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Ogromną część osób korzystających ze specjalistycznego sprzętu medycznego stanowią pacjenci potrzebujący dostępu do tlenu w dużym stężeniu. W naszym asortymencie znajduje się bogata oferta urządzeń, których działanie opiera się na innowacyjnej technologii. Wypożyczalnia koncentratorów tlenu w Kielcach oferuje solidny sprzęt spełniający najwyższe standardy branżowe. Wspomaga powrót do zdrowia i zwiększa komfort w codzienności osobom z niewydolnością oddechową.

 
Wynajem koncentratorów tlenu to tanie i skuteczne rozwiązanie dla osób cierpiących na schorzenia płuc np. astmę, POChP i fibrozę płucną. To także źródło ogromnego wsparcia dla pacjentów kardiologicznych, onkologicznych oraz tych wracających do zdrowia po niedawnej operacji. Koncentrator tlenu z naszej wypożyczalni w Kielcach wyróżnia się bardzo prostą obsługą, doskonałymi parametrami i zaawansowanym systemem bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele stacjonarne, jak i przenośne. Dzięki temu można łatwo dobrać sprzęt do indywidualnych potrzeb.

Bogaty asortyment

W naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego dla mieszkańców Kielc znajdują się także inne urządzenia medyczne. W ofercie można znaleźć liczne wyroby przeznaczone dla pacjentów przewlekle chorych i niezdolnych do samodzielnego poruszania się. Zaliczamy do nich m.in. podnośnik, który doskonale sprawdzi się podczas przenoszenia pacjentów z niedowładem kończyn. Profesjonalny sprzęt to źródło cennego komfortu zarówno dla osób niepełnosprawnych, jak i opiekujących się nimi bliskich.

 
Oferujemy także wynajem wózków inwalidzkich, balkoników i chodzików stanowiących okno dla świat dla osób mierzących się z ograniczoną mobilnością. Dzięki temu pacjenci mogą samodzielnie zajmować się codziennymi sprawami, cieszyć się bogatym życiem towarzyskim i uczestniczyć w różnych aktywnościach. Osoby w trakcie rekonwalescencji będą zainteresowane regulowanymi kulami gwarantującymi bezpieczeństwo i komfort podczas poruszania się. Jesteśmy także wypożyczalnią tlenu medycznego: polecamy butle przydatne w przypadku wielu, groźnych schorzeń układu oddechowego. Elastyczny i wygodny w użyciu sprzęt doskonale sprawdzi się w domu, w klinice i w wielu innych miejscach. Ponadto, oferujemy także materace przeciwodleżynowe, poduszki tlenowe i inne produkty. Dążymy do wzbogacania naszego asortymentu tak, aby spełniał on bieżące potrzeby naszych Klientów.

607 970 178, 607 070 463