Sprzęt medyczny – wynajem Zwoleń

Jesteśmy wypożyczalnią sprzętu medycznego, z której usług mogą korzystać osoby ze Zwolenia i okolic. Dostarczamy wysokiej jakości urządzenia wspomagające leczenie oraz zwiększające komfort życia pacjentów. W ofercie dostępne są rozmaite sprzęty medyczne. Wynajem obejmuje m.in. łóżka szpitalne, wózki inwalidzkie, ssaki medyczne czy koncentratory tlenu. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na temat proponowanego przez nas sprzętu rehabilitacyjnego.

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Zwoleniu

Nowoczesny sprzęt medyczny pozwala na skrócenie czasu powrotu do zdrowia, a także ułatwia opiekę nad chorymi. W naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego znajdują się m.in. specjalne łóżka ortopedyczne. Przystosowane są one do potrzeb seniorów, osób po wypadkach, a także pacjentów przewlekle chorych. Łóżka elektryczne wyposażone zostały w 4 funkcje regulacji, a dodatkowo mają pilot sterujący. Ponadto dajemy możliwość dokupienia piankowego materaca. Jako wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych dbamy o to, aby wszystkie urządzenia były w pełni sprawne, dlatego regularnie przeprowadzamy ich przeglądy. Dzięki temu w krótszym czasie można zauważyć efekty leczenia.

sprzęt medyczny wynajem
wózek inwalidzki wynajem

Wynajem wózków inwalidzkich dla osób w Zwoleniu

Osoby o ograniczonej mobilności, w tym częściowo sparaliżowane lub po amputacji dolnych kończyn, wymagają odpowiedniego sprzętu medycznego, który pozwoli im normalnie funkcjonować. Takimi urządzeniami z pewnością są wózki inwalidzkie. Z tego typu sprzętów rehabilitacyjnych korzystają również osoby po wypadkach, które wracają do zdrowia, ponieważ dzięki nim można być aktywnym fizycznie. W naszym asortymencie znajdują się składane i lekkie modele umożliwiające łatwe manewrowanie. Ofertę wynajmu wózków inwalidzkich kierujemy do osób ze Zwolenia i okolic.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu dla mieszkańców Zwolenia

Oferujemy wynajem aparatów tlenowych. To urządzenia, które pomagają w życiu codziennym osobom zmagającym się z niewydolnością oddechową. Nasze sprzęty przystosowane są do potrzeb pacjentów z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc, fibrozą płuc czy astmą. Ponadto mogą z nich korzystać osoby z problemami kardiologicznymi lub onkologicznymi. Sprzęty dostępne w naszej wypożyczalni koncentratorów tlenu wyróżniają się cichą pracą i łatwą obsługą, a do tego są wyposażone w alarm niskiego stężenia tlenu, braku zasilania oraz niskiego i wysokiego ciśnienia. W ofercie dostępne są też modele przenośne.

koncentrator tlenu

Inny sprzęt rehabilitacyjny – Zwoleń

W naszej wypożyczalni sprzętu medycznego dostępne są również inne urządzenia niezbędne podczas leczenia pacjentów i w okresie powrotu do pełni sił po wypadku lub innym urazie. Wśród nich wyróżnić można podnośniki, balkoniki, chodziki na kółkach, kule łokciowe, materace przeciwodleżynowe, poduszki tlenowe oraz ssaki medyczne. Oprócz tego dostarczamy tlen inhalacyjny.

Call Now Button607 970 178, 607 070 463