Sprzęt medyczny – wynajem w Kozienicach

Jesteśmy wypożyczalnią sprzętu medycznego, która swoje usługi oferuje mieszkańcom Kozienic. W asortymencie mamy szeroki wybór urządzeń i akcesoriów wspierających osoby chore, starsze oraz po wypadkach i operacjach. Dostarczamy łóżka szpitalne, wózki inwalidzkie, koncentratory tlenu, ssaki medyczne i wiele więcej. Zapewniamy atrakcyjne ceny wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego, a do tego urządzenia dowozimy w krótkim czasie pod wskazany adres. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat usług świadczonych przez wypożyczalnię sprzętu medycznego w Kozienicach.

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych – Kozienice

Osoby chore przebywające w domu powinny wyposażyć się w odpowiednie sprzęty rehabilitacyjne, dzięki którym szybciej wrócą do pełni sił. W okresie rekonwalescencji ważne są zarówno ćwiczenia, jak i prawidłowe i wygodne ułożenie ciała w trakcie leżenia. Aby sprostać oczekiwaniom Klientów, zdecydowaliśmy się na wynajem łóżek szpitalnych. Urządzenia te poprawiają komfort życia osób po wypadkach lub innych urazach, a także seniorom. Co więcej, sprzęty te odciążają opiekunów w realizacji codziennych obowiązków. Na wynajem łóżka rehabilitacyjnego powinny zdecydować się również osoby, które chcą szybciej powrócić do zdrowia. Taka opcja jest korzystniejsza finansowo niż zakup nowego urządzenia. Jeśli szukają Państwo wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych w Kozienicach, zapraszamy do współpracy.

sprzęt medyczny wynajem
koncentrator tlenu

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu w Kozienicach

W naszym asortymencie znajdują się zaawansowane technologicznie koncentratory tlenu. Urządzenia te przeznaczone są do użytku w warunkach domowych przez osoby, które wymagają stałego dostępu do tlenu o wysokim stężeniu. Sprawdzą się w szczególności u pacjentów zmagających się z POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc), a także astmą i fibrozą płuc. Sprzęty rehabilitacyjne tego typu używane są też przez chorych kardiologicznie i onkologicznie. Na usługi naszej wypożyczalni koncentratorów tlenu zwykle decydują się osoby, które chcą normalnie funkcjonować mimo potrzeby korzystania z tlenoterapii. Oprócz standardowych sprzętów w ofercie dostępne są również mniejsze, przenośne urządzenia.

Wynajem wózków inwalidzkich dla mieszkańców Kozienic

Wózki inwalidzkie to urządzenia, które potrafią odmienić życie osób niepełnosprawnych. Ułatwiają wykonywanie codziennych czynności takich jak poruszanie się po domu lub poza nim. Sprzęty te dają też możliwość udziału w życiu społecznym. Na wynajem wózków inwalidzkich w Kozienicach najczęściej decydują się osoby z trwałą dysfunkcją narządów ruchu (dolnych kończyn lub kręgosłupa), a także pacjenci po wypadkach, urazach lub operacjach, którzy są w trakcie rekonwalescencji. Proponowane przez nas sprzęty wyróżniają się solidną konstrukcją i niewielkim ciężarem. Dzięki temu są wytrzymałe, a jednocześnie łatwo nimi manewrować. Wózki inwalidzkie mają wygodne siedzisko oraz zdejmowane podłokietniki i podnóżki. Gwarantujemy, że wszystkie urządzenia są regularnie serwisowane, a ich stan techniczny jest doskonały.

wózki inwalidzkie

Inny sprzęt rehabilitacyjny na wynajem w Kozienicach

Jesteśmy wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego, która zapewnia pacjentom dostęp do wielu urządzeń wspomagających leczenie. Klienci znajdą u nas balkoniki, chodziki na kółkach typu ambona, kule łokciowe i podnośniki. W ofercie mamy też poduszki tlenowe oraz tlen inhalacyjny. Uzupełnienie asortymentu wypożyczalni stanowią ssaki medyczne, a także piankowe i przeciwodleżynowe materace. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o sprzęcie medycznym na wynajem, zapraszamy do kontaktu.

Call Now Button607 970 178, 607 070 463