Sprzęt medyczny – wynajem Starachowice

Nie każda osoba w rekonwalescencji lub przewlekle chora może pozwolić sobie na zakup nowego sprzętu medycznego. Doskonałą alternatywą jest opcja wynajmu urządzeń wspomagających proces leczenia i gwarantujących komfort podczas wykonywania zwyczajnych czynności. Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego oferuje mieszkańcom Starachowic bogaty asortyment nowoczesnej aparatury rehabilitacyjnej. Można w nim znaleźć łóżka ortopedyczne, koncentratory tlenu, kule łokciowe, wózki inwalidzkie i wiele innych specjalistycznych urządzeń. Nasza oferta umożliwia prosty i szybki wynajem sprzętu bez przedkładania dodatkowych zezwoleń i skierowań. W wypożyczalni sprzętu medycznego Medisal wiemy, że czas jest na wagę złota, dlatego dostarczamy zamówienie na podany adres w Starachowicach. Zapraszamy do kontaktu!

Wynajem łóżka szpitalnego – Starachowice

Mamy świadomość tego, jak zróżnicowane są potrzeby naszych Klientów w zakresie sprzętu rehabilitacyjnego. Aktywnie wspieramy dążenia, których celem jest poprawa dostępności asortymentu medycznego, gwarantując szeroki wybór w tym obszarze. Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego dla osób ze Starachowic oferuje m.in. wynajem łóżek rehabilitacyjnych zapewniających komfort leżącym pacjentom. To wysokiej jakości urządzenia stwarzające odpowiednie warunki do ćwiczeń, których celem jest przywrócenie sprawności sprzed wypadku. Sprawdzą się one także w przypadku ciężko chorych osób i odciąży ich bliskich w codziennej opiece. Możliwość swobodnej regulacji, wolny wybór rozmiaru i wiele akcesoriów dodatkowo zwiększają komfort użytkowania. Z oferty naszej wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych mogą korzystać osoby ze Starachowic i okolicy.

sprzęt medyczny wynajem
koncentrator tlenu

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu w Starachowicach

Oferujemy również koncentratory tlenu dla pacjentów ze schorzeniami układu oddechowego wymagających profesjonalnej tlenoterapii. Tego rodzaju sprzęt sprawdzi się w przypadku osób zmagających się z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc, fibrozą płuc i astmą. Dysponujemy zarówno wariantem mobilnym, jak i stacjonarnym. To prosty w obsłudze sprzęt o wysokim stężeniu życiodajnego tlenu wyposażony w niezbędne zabezpieczenia – wizualny i dźwiękowy alarm niskiego stężenia tlenu, braku zasilania, a także niskiego i wysokiego ciśnienia. Jako renomowana wypożyczalnia koncentratorów tlenu w Starachowicach dbamy o to, aby nasi Klienci za każdym razem otrzymywali urządzenia idealne pod względem technicznym. Z tego względu regularnie przeprowadzamy ich serwis i poddajemy testom.

Wynajem wózków inwalidzkich – Starachowice

Wózki inwalidzkie stanowią podstawowy sprzęt wspomagający osoby, które nie są w stanie samodzielnie się poruszać. Zwykle korzysta się z nich w przypadku częściowego paraliżu, braku kończyn dolnych, innych dysfunkcji uniemożliwiających chodzenie lub w trakcie rekonwalescencji (np. po wypadku). Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oferuje wynajem nowoczesnych wózków inwalidzkich. Proponujemy lekkie modele składane, które zapewniają odpowiedni komfort, a do tego manewrowanie nimi jest proste. Wózki inwalidzkie, jakie oferujemy osobom ze Starachowic, są wyposażone w hamulce, składane siedzisko, a także zdejmowane podnóżki, podłokietniki i koła.

wózki inwalidzkie

Pozostały sprzęt rehabilitacyjny dla mieszkańców Starachowic

Potrzebują Państwo innego sprzętu medycznego? Wypożyczalnia Medisal dostarcza osobom ze Starachowic ssaki medyczne, podnośniki pacjenta, balkoniki, chodziki na kółkach z podparciem na łokcie, poduszki tlenowe, kule łokciowe czy też materace przeciwodleżynowe. Możliwość wypożyczenia tak szerokiego asortymentu do rehabilitacji sprawia, że opieka nad chorym jest prostsza, a czas powrotu do zdrowia zostaje skrócony.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Starachowicach – oszczędność czasu i pieniędzy

Przecieramy szlaki w zakresie poprawy dostępności sprzętu rehabilitacyjnego w Polsce. Wiemy, że nie każdą potrzebującą osobę stać na zakup urządzeń, które często są podstawowym warunkiem komfortu dla pacjentów i ich rodzin. Wypożyczalnia sprzętu medycznego dla mieszkańców Starachowic pozwala na wynajem potrzebnej aparatury w sposób szybki i bez zbędnych formalności. Dajemy naszym Klientom możliwość swobodnego wyboru czasu trwania usługi na przejrzystych i atrakcyjnych warunkach. Nie wymagamy dodatkowych zezwoleń i skierowań, co maksymalnie upraszcza całą procedurę. Nasza siedziba znajduje się w Radomiu, lecz dowozimy sprzęt na terenie trzech województw na wskazany przez Państwa adres. Oferujemy także profesjonalną instalację w domu i doradztwo techniczne.

607 970 178, 607 070 463