Sprzęt medyczny – wynajem Przysucha

Medisal to wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego. Działalność naszej firmy obejmuje Przysuchę i okoliczne miejscowości. Prowadzimy wynajem łóżek szpitalnych, wózków inwalidzkich, ssaków medycznych i innych urządzeń, które wspierają leczenie i pomagają w szybszym powrocie do zdrowia. Zależy nam na tym, aby osoby chore w krótkim czasie otrzymały potrzebny sprzęt, dlatego procedura wypożyczenia nie wymaga przedstawienia skierowań i zaświadczeń lekarskich. Co więcej, zapewniamy konkurencyjne ceny i dajemy możliwość zakupu asortymentu medycznego. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty.

Wózki inwalidzkie – Przysucha

Aby ułatwić codzienne funkcjonowanie osobom, które mają duże problemy z poruszaniem się, zdecydowaliśmy się na świadczenie usług związanych z wynajmem wózków inwalidzkich. Z oferty w tym zakresie mogą korzystać pacjenci z Przysuchy i okolic. Najczęściej są to osoby po amputacji kończyn dolnych, częściowo sparaliżowane lub wracające do zdrowia po wypadku, innym urazie lub operacji. Wózki inwalidzkie ułatwiają przemieszczanie się, a dodatkowo są wsparciem dla opiekunów. Oferowane przez nas sprzęty rehabilitacyjne zostały wyposażone w hamulce, składane siedzisko oraz zdejmowane koła, podłokietniki i podnóżki. Dzięki temu można spakować je np. do samochodu.

wózek inwalidzki wynajem
sprzęt medyczny wynajem

Wynajem łóżka szpitalnego dla osób z Przysuchy

Działamy jako wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych. Sprzęty te wspomagają leczenie chorych, którzy przebywają w domu. Aby wrócić do pełni sił po chorobie lub wypadku, niezbędne jest nie tylko regularne ćwiczenie, lecz również odpowiednie ułożenie podczas leżenia. Elektryczne łóżka zaspokoją potrzeby zdrowotne pacjentów, a dodatkowo zwiększą komfort życia chorych i ich opiekunów. Na wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Przysusze mogą zdecydować się także seniorzy, ponieważ sprzęty te gwarantują większą wygodę podczas odpoczynku. Proponowane przez nas urządzenia mają 4 funkcje regulacji. Ponadto dołączamy do nich pilot sterujący, a także dajemy możliwość dokupienia materaca piankowego w atrakcyjnej cenie.

Ssak medyczny – Przysucha

Wśród oferowanych przez nas sprzętów rehabilitacyjnych dostępne są ssaki medyczne przeznaczone do użytku domowego. Mają one szerokie zastosowanie w opiece nad osobami starszymi, chorymi oraz pogrążonymi w śpiączce. Ich zadaniem jest odsysanie płynów ustrojowych, w tym nadmiaru śliny. Dzięki ssakom medycznym opieka nad pacjentami jest znacznie łatwiejsza. Wypożyczane przez nas urządzenia mają filtr antybakteryjny, litrowy pojemnik z zaworem i przewód ssący.

sprzęt medyczny wynajem, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, sprzęt rehabilitacyjny radom, aparaty tlenowe wynajem, wypożyczalnia sprzętu medycznego, wynajem sprzętu medycznego, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Inny sprzęt rehabilitacyjny – Przysucha

Potrzebny jest Państwu inny sprzęt medyczny? Nasza wypożyczalnia zapewnia mieszkańcom Przysuchy szeroki wybór urządzeń i akcesoriów, które są niezbędne do poprawy jakości życia osób chorych i wracających do zdrowia. Mowa tu m.in. o podnośnikach pacjenta, balkonikach, poduszkach tlenowych, kulach łokciowych, chodzikach na czterech kółkach z podparciem na łokcie, a także materacach przeciwodleżynowych i piankowych. Oprócz tego jesteśmy dystrybutorem tlenu medycznego inhalacyjnego. W naszej ofercie znajdują się także koncentratory tlenu. Nieustannie poszerzamy asortyment, ponieważ chcemy, aby dostarczane sprzęty rehabilitacyjne i medyczne spełniały bieżące potrzeby osób chorych.

Call Now Button607 970 178, 607 070 463