Sprzęt medyczny – wynajem Skarżysko-Kamienna

Nagły wypadek lub ciężka, przewlekła choroba mogą przydarzyć się każdemu. Jako profesjonalna wypożyczalnia sprzętu medycznego Medisal oferujemy mieszkańcom Skarżyska-Kamiennej bogaty asortyment specjalistycznych urządzeń. Naszym celem jest zapewnienie dostępu do nowoczesnych narzędzi rehabilitacyjnych osobom przewlekle chorym, seniorom i pacjentom po urazach. W ofercie znajdują się łóżka ortopedyczne, koncentratory tlenu, wózki inwalidzkie, podnośniki i inny sprzęt medyczny. Proponujemy szybką i nieskomplikowaną procedurę najmu oraz dowóz urządzeń na wskazany adres. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego dla osób ze Skarżyska-Kamiennej!

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu dla mieszkańców Skarżyska-Kamiennej

Pacjenci zmagający się z niewydolnością oddechową wymagają dostępu do tlenu w dużym stężeniu. Oferujemy wynajem sprzętu rehabilitacyjnego wspierającego proces powrotu do zdrowia i zapewniającego komfort chorym ze szczególnymi potrzebami. Z koncentratorów tlenu korzystają zarówno osoby cierpiące na choroby płuc, jak i zmagające się z problemami kardiologicznymi i onkologicznymi. Jego stosowanie bywa także niezbędne po operacji lub w rekonwalescencji powypadkowej.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu Medisal dostarcza osobom ze Skarżyska-Kamiennej sprzęt, który wyróżnia się nowoczesną technologią i doskonałymi parametrami umożliwiającymi skuteczne realizowanie swoich zadań. Ważną zaletę stanowi także prosta i szybka obsługa. Wszystkie nasze urządzenia są poddawane regularnej ocenie pod kątem funkcjonalności i technicznej sprawności. Dzięki temu w ofercie mamy wyłącznie wyselekcjonowany sprzęt wysokiej jakości. Proponujemy zarówno koncentratory w wariancie stacjonarnym, jak i przenośnym, co pozwala doskonale dobrać aparat tlenowy do indywidualnych oczekiwań.

koncentrator tlenu
sprzęt medyczny wynajem

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Skarżysku-Kamiennej

Skuteczna rekonwalescencja opiera się na wielopłaszczyznowych działaniach mających na celu pomóc pacjentowi wrócić do formy sprzed wypadku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, prowadzimy wynajem łóżek rehabilitacyjnych (szpitalnych). Stanowią one gwarancję komfortu w trakcie wymagającego procesu zdrowienia. Świetnie sprawdzą się podczas ćwiczeń ortopedycznych, tworząc bezpieczną przestrzeń sprzyjającą postępom w kuracji. Łóżko rehabilitacyjne jest też nieocenione w przypadku obłożnie chorych pacjentów, którzy mają znaczne trudności z samodzielnym poruszaniem się. Takie rozwiązanie docenią także bliscy sprawujący nad nimi opiekę na co dzień. Profesjonalne łóżko ortopedyczne umożliwia opiekunom ułożenie pacjenta w prawidłowej pozycji w sposób szybki i niewymagający wielkiej siły fizycznej. Ofertę naszej wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych kierujemy do osób ze Skarżyska-Kamiennej i okolic. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Wózki inwalidzkie – Skarżysko-Kamienna

Oferujemy wynajem wózków inwalidzkich. Proponowany przez nas sprzęt ma na celu poprawę jakości życia osób, których stan zdrowia nie pozwala na samodzielne poruszanie się. Urządzenia te są pomocne również dla opiekunów, ponieważ odciążają ich w wielu czynnościach. Z wózków inwalidzkich korzystają osoby częściowo sparaliżowane, po amputacji kończyn dolnych oraz pacjenci powracający do zdrowia po urazach. Proponujemy lekkie modele, wyposażone w wygodne, składane siedzisko oraz zdejmowane podłokietniki i podnóżki.

wózki inwalidzkie
sprzęt medyczny wynajem

Pozostały sprzęt medyczny – wypożyczalnia

W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego dla mieszkańców Skarżyska-Kamiennej znajdują się także inne urządzenia aktywnie wspierające potrzebujące osoby w codziennym funkcjonowaniu. W bogatym asortymencie można odnaleźć zarówno małą, jak i bardzo zaawansowaną aparaturę. Oferujemy m.in. kule łokciowe umożliwiające pacjentom po urazach bezpieczne i komfortowe poruszanie się bez nadmiernego obciążania ciała. Jesteśmy także dystrybutorem tlenu medycznego – wynajmujemy go chorym potrzebującym domowej terapii tlenowej. Do tego oferujemy bogaty wybór akcesoriów ortopedycznych, w tym materace przeciwodleżynowe. W ofercie znajdują się także ssaki medyczne, podnośniki pacjenta, chodziki i balkoniki.

Call Now Button607 970 178, 607 070 463