sprzęt medyczny wynajem, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, sprzęt rehabilitacyjny radom, aparaty tlenowe wynajem, wypożyczalnia sprzętu medycznego, wynajem sprzętu medycznego, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Poduszka tlenowa

Posiada:

  • pojemność 42 l
  • wymiary 42 cm x 75 cm

Poduchę tlenową można napompować powietrzem z koncentratora tlenu w niecałe 5 min.
Poducha jest lekka nie zajmuje dużo miejsca, z powodzeniem może zastąpić ciężką butlę tlenową.

Cena zakupu 100zł
Produkt wielokrotnego użytku.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego stworzona jest dla osób chcących skorzystać profesjonalnych urządzeń ułatwiających codzienne życie po przebytych chorobach, wypadkach czy z powodu innych zdarzeń, które utrudniły pełnosprawne funkcjonowanie w codzienności. Wynajem sprzętu medycznego jest doskonałym pomysłem zawsze, gdy nie chcemy kupować urządzenia na stałe, a jedynie go użytkować przez pewien okres czasu. Wypożyczalnia sprzętu medycznego dostarcza takiej możliwości.

Sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia oferuje bardzo różnorodny, począwszy od niewielkich rekwizytów w niskich cenach, skończywszy na droższych wielogabarytowych maszynach typu profesjonalne łóżka medyczne sterowane elektrycznie dla osób niepełnosprawnych. Wśród bogatej oferty wypożyczalni znajduje się także przenośny oxygen. Jest to pojemnik wykonany z tafty poliestrowej, który jest lekki i tym samym wygodny do przenoszenia i innego rodzaju transportu. Aby wypełnić go tlenem z koncentratora wystarczy tylko kilka minut. Poduszka tlenowa wyglądem przypomina tradycyjną poduszkę, jest prostokątnym pojemnikiem wypełnionym tlenem. Wysoka jakość tkaniny, z której jest wykonana poduszka, silikonowy wąż i uszczelniane krawędzie zapewniają produktowi długotrwałe użytkowanie i zapobiegają wyciekaniu tlenu. Sprzęt rehabilitacyjny Radom wypożycza najwyższej jakości, nowy i używany, zawsze sprawny i niezawodny.

Poduszka tlenowa 42l jest produktem wielokrotnego użytkowania. Jest także łatwa w obsłudze, a złożona nie zajmuje wiele miejsca. Polecana jest osobom, które z różnych przyczyn cierpią na niedobory tlenu. Dzieje się tak w przypadku przebiegu bardzo wielu chorób o podłożu alergicznym, układu oddechowego, krążeniowego, urazach czaszkowo– mózgowych, guzach blokujących drogi oddechowe, a nawet przy zaburzeniach dwubiegunowych. Przenośny tlen medyczny zamknięty w tego typu pojemniku może pomóc uratować zdrowie i życie w wielu sytuacjach.  Jeśli kogoś interesuje taki sprzęt medyczny wynajem zawsze może zapytać o szczegóły wykwalifikowany personel.

Call Now Button607 970 178, 607 070 463