Podnośnik pacjenta

Posiada:

  • stabilną konstrukcję
  • akumulator oraz stację ładującą
  • pilot sterujący
  • składaną konstrukcję, bez używania narzędzi
  • maksymalne obciążenie do 150 kg
  • masę urządzenia ok. 40 kg
Cena 170zł / miesiąc
BEZ KAUCJI

Przenoszenie pacjenta z ograniczonymi funkcjami lokomotorycznymi bywa bardzo stresujące zarówno dla niego, jak i jego opiekuna. Wystarczy chwila nieuwagi, aby cały złożony proces skończył się bolesnym upadkiem. Takim sytuacjom można zapobiegać dzięki używaniu podnośników dla pacjentów. Są to urządzenia, które umożliwia choremu utrzymanie postawy siedzącej i pionowej podczas przenoszenia z miejsca na miejsce. Podnośnik dla chorego znacznie upraszcza wymagającą codzienność osób z niepełnosprawnościami lub niedowładem kończyn.

Podnośnik dla pacjenta leżącego – bezpieczne przenoszenie chorego

Podnośniki dla pacjentów leżących to obowiązkowe wyposażenie szpitali, sanatoriów i ośrodków rehabilitacyjnych. Nie powinno ich także zabraknąć w domostwach zamieszkanych przez osoby z niepełnosprawnością. Podnośnik dla chorych leżących pozwala na przemieszczanie się po określonej powierzchni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Dostępny w naszej ofercie podnośnik dla pacjenta leżącego został wyposażony w napędy elektryczne, które gwarantują maksymalne obciążenie urządzenia do 130 kg. Do dźwigni przymocowano uprząż wykonaną z przyjemnych w dotyku materiałów. Proces przenoszenia przy pomocy podnośnika dla pacjenta jest szybki i bezproblemowy zarówno dla chorego, jak i jego opiekuna. Urządzenie obsługuje się przy pomocy pilota wyposażonego w duże czytelne przyciski, dzięki czemu każdy – niezależnie od doświadczenia z tego typu sprzętem – poradzi sobie z jego obsługą. Podnośnik do podnoszenia chorych od Medisal posiada także mechaniczny wyłącznik, który zapewnia pełne bezpieczeństwo nawet w przypadku wystąpienia zakłóceń elektrycznych w trakcie używania urządzenia.

Wynajem podnośnika dla chorego

Przenoszenie chorego np. z łóżka na fotel przy pomocy podnośnika dla pacjenta jest bardzo proste. Wystarczy umieścić pod nim uprząż, a następnie zawiesić jej paski na głowicy dźwigni. Dzięki ruchomym kółkom i wygodnym uchwytom sterującym opiekun może przenieść chorego z wózka inwalidzkiego na łóżko lub odwrotnie dosłownie w kilka sekund. Rama jezdna podnośnika dla chorych leżących jest ruchoma, co umożliwia płynną regulację rozstawu dla osiągnięcia maksymalnej stabilności. Potrzebujących można podnosić zatem z dowolnej wysokości, np. z poziomu sedesu, ławeczki do ćwiczeń, a nawet z podłogi. Podnośnik do podnoszenia chorych jest zatem dużym ułatwieniem nie tylko dla chorego, ale też opiekuna bądź rehabilitanta – regularne dźwiganie osoby z niedowładem kończyn to bowiem bardzo duże obciążenie dla kręgosłupa. Stosowanie tego sprzętu pozwala na oszczędzanie cennych sił, które można wykorzystać np. na spędzanie czasu z chorym lub dodatkową rehabilitację. Zdecydowanie się na wynajem podnośnika dla pacjentów leżących jest doskonałym rozwiązaniem.

Pomożemy w wyborze podnośnika dla chorego leżącego

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie podnośnika dla chorych, pracownicy naszej wypożyczalni Medisal chętnie na nie odpowiedzą. Wynajem tego urządzenia to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na zakup tak drogiego sprzętu medycznego. Znajdujące się w naszej ofercie podnośniki dla pacjentów dostępne w Radomiu to duże ułatwienie dla osób chorych i ich opiekunów, które znacznie usprawnią codzienne ćwiczenia, higienę i spędzanie wolnego czasu.

Pozostałe Produkty

Call Now Button607 970 178, 607 070 463