koncentrator tlenu

Koncentrator tlenu

Koncentrator tlenu na wynajem posiada:

  • prosta obsługa
  • cicha praca
  • kółka umożliwiające swobodne przemieszczanie
  • waga od 14 kg
  • wysokie stężenie tlenu (93% +/- 3%)
  • możliwość ustawienia przepływu tlenu w zakresie od 0,5l/min do 5l/min
  • wizualny i dźwiękowy alarm niskiego stężenia tlenu
  • dźwiękowy alarm braku zasilania, niskiego i wysokiego ciśnienia

Cena 200 zł / miesiąc

BEZ KAUCJI

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Medisal to miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z troską o potrzeby pacjentów. W naszej ofercie znajdują się zaawansowane technologicznie koncentratory tlenu, które stanowią idealne rozwiązanie dla osób wymagających stałego dostępu do wysoko stężonego tlenu w warunkach domowych. Te wydajne urządzenia są zaprojektowane z myślą o komforcie użytkownika. To czyni domowe aparaty tlenowe doskonałym wyborem dla tych, którzy mimo konieczności korzystania z tlenoterapii chcą zachować pełną swobodę codziennego funkcjonowania.

Koncentratory tlenu – kto może z nich korzystać?

Domowe aparaty tlenowe to urządzenia, które znajdują zastosowanie w wielu obszarach opieki zdrowotnej i są dostosowane do potrzeb różnych grup pacjentów. Mogą z nich korzystać osoby cierpiące na przewlekłe choroby układu oddechowego, takie jak przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), astma czy też fibroza płucna. Wymagają one stałego wsparcia w dostarczaniu odpowiedniej ilości tlenu do organizmu. Pacjenci z problemami kardiologicznymi, u których niewydolność serca wpływa na obniżenie saturacji tlenu, również odczują wyższy komfort codziennego funkcjonowania dzięki aparatowi tlenowemu do użytku domowego.

Osoby zmagające się z chorobami onkologicznymi – gdzie terapie takie jak chemioterapia czy radioterapia mogą wpływać na zmniejszenie efektywności oddychania – również mogą skorzystać z koncentratorów tlenu. Te urządzenia są także nieocenionym wsparciem dla pacjentów po przebytych operacjach i tych, którzy w wyniku różnych schorzeń wymagają długotrwałej rekonwalescencji. Aparaty tlenowe do oddychania są dostępne do wynajęcia bez konieczności wpłacania kaucji, a miesięczny koszt wynajmu wynosi 200 zł.

Proste w obsłudze koncentratory tlenu

Dostępne u nas domowe aparaty tlenowe są proste w obsłudze, pracują cicho i są wyposażone w kółka, co ułatwia ich przemieszczanie. Wysokie stężenie tlenu, które zapewniają – czyli 93% +/- 3% – jest na poziomie wymaganym do efektywnego leczenia i wsparcia oddechowego. Ten parametr czyni je odpowiednimi nawet dla pacjentów z poważnymi schorzeniami płuc i serca.

Bezpieczeństwo użytkowania aparatów tlenowych domowych jest dodatkowo zwiększone dzięki wbudowanym systemom alarmowym. Alarmy wizualne i dźwiękowe informują o krytycznych zmianach w stężeniu tlenu, a także o wszelkich problemach z zasilaniem lub ciśnieniem w systemie. To pozwala na szybką reakcję i ewentualną korektę ustawień medycznego koncentratora tlenu lub wezwanie pomocy technicznej. Te funkcje bezpieczeństwa są nieocenione, szczególnie w przypadku osób starszych lub żyjących samotnie, zapewniając im i ich rodzinom spokój ducha.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu Medisal – zapraszamy!

Medisal oferuje wynajem koncentratorów tlenu zarówno mobilnych, jak i stacjonarnych. Te drugie są bardziej wydajne i lepiej nadają się dla pacjentów w cięższym stanie. Z kolei przenośny aparat tlenowy medyczny zapewnia mobilność i umożliwia pacjentom utrzymanie aktywnego trybu życia. Wybór między koncentratorem stacjonarnym a mobilnym powinien być dokonany po uwzględnieniu indywidualnych potrzeb pacjenta. Wszystkie urządzenia oferowane przez Medisal są regularnie serwisowane i poddawane rygorystycznym testom, aby zapewnić ich niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas koncentratory tlenu są w pełni sprawne i wyposażone w odpowiednie filtry. Profesjonalny personel wypożyczalni Medisal jest zawsze gotowy, aby doradzić i pomóc w wyborze odpowiedniego urządzenia.

Pozostałe Produkty

Call Now Button607 970 178, 607 070 463