koncentrator tlenu

Koncentrator tlenu

Koncentrator tlenu na wynajem posiada:

  • prosta obsługa
  • cicha praca
  • kółka umożliwiające swobodne przemieszczanie
  • waga od 14 kg
  • wysokie stężenie tlenu (93% +/- 3%)
  • możliwość ustawienia przepływu tlenu w zakresie od 0,5l/min do 5l/min
  • wizualny i dźwiękowy alarm niskiego stężenia tlenu
  • dźwiękowy alarm braku zasilania, niskiego i wysokiego ciśnienia

Cena 200 zł / miesiąc

BEZ KAUCJI

Nasza wypożyczalnia jest profesjonalnym miejscem nastawionym na zaspokajanie potrzeb osób, które z różnych przyczyn znalazły się w trudnym dla nich położeniu, przez co potrzebują aparatu tlenowego na wypożyczenie. Z usług firmy korzystają osoby po przebytych chorobach, kontuzjach, osoby dłużej lub krócej niepełnosprawne w różnym stopniu, osoby podejmujące trudy rehabilitacji, czy seniorzy, których życie na skutek upływającego czasu stało się trudniejsze. Sprzęt rehabilitacyjny oferujemy w stu procentach sprawny, nowoczesny, mogący znacznie ułatwić codzienne funkcjonowanie osób potrzebujących.

Aparat tlenowy do domu – dla kogo jest przeznaczony?

Aparaty tlenowe do domu znajdują swoje zastosowanie w różnego typu schorzeniach. Głównie są to problemy na tle układu oddechowego, kardiologicznego, nowotwory lub powikłania po COVID-19. W dobie pandemii wynajem koncentratorów tlenu był bardzo powszechną usługą, która poprawiała jakość życia wielu osób dotkniętych wirusem. Obecnie tlenoterapię stosuje się powszechnie w przypadku problemów z krążeniem lub ciśnieniem, astmy czy chorób płuc. Aparaty tlenowe domowe są świetną propozycją dla wszystkich osób, które nie chcą bądź nie mogą dokonać zakupu, lub chcą je sprawdzić przed zakupem.

Wynajem profesjonalnego koncentratora tlenu

Wśród wielu urządzeń medycznych, jakie oferuje wypożyczalnia, znajduje się m.in. przenośny koncentrator tlenu, koncentrator do tlenoterapii domowej. Urządzenie stosowane jest we wszystkich sytuacjach, gdy organizm sam nie jest w stanie pobrać odpowiedniej ilości tlenu. Dzieje się tak w przebiegu wielu schorzeń układu krążenia, oddechowego, onkologicznych, przy terapii COVID-19, ale także w przypadku alergii, przewlekłego zmęczenia i wielu innych problemach. Aparaty tlenowe do oddychania służą także sportowcom czy kosmetologom. Wypożyczalnia koncentratorów tlenu jest miejscem służącym każdemu, kto tylko zechce skorzystać z tak nowatorskiego urządzenia i cieszyć się lepszym samopoczuciem. Koncentrator tlenu na wynajem wypożyczalnia oferuje zawsze nowy i używany, zawsze w stu procentach sprawny, wyposażony w odpowiednie filtry.

Aparat tlenowy do użytku domowego

Aparat tlenowy medyczny jest o tyle wygodnym i nowoczesnym urządzeniem, że jego działanie nie wyczerpuje się i nie kończy, jak np. zbiorniki na tlen, butle tlenowe. Koncentrator tlenu przenośny właściwie nie zawiera w sobie zbiornika na tlen, jak wyobraża to sobie wiele osób. Praca urządzenia polega na pobieraniu tlenu z otoczenia i takim jego przetworzeniu, że zawartość czystego niezmieszanego tlenu jest znacznie wyższa. Wypożyczalnia aparatów tlenowych oferuje właśnie tego typu innowacyjny sprzęt.

Jaki medyczny koncentrator tlenu wybrać? Stacjonarny czy mobilny?

Podczas tej decyzji, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów. Przenośny koncentrator tlenu do domu zapewnia sporą mobilność, dzięki której chory nie musi już rezygnować z codziennych aktywności. Urządzenie można zabrać ze sobą wszędzie – na spacer do parku, spotkanie ze znajomymi czy wszelkie wyjazdy. Istnieje jednak zasadnicza różnica pomiędzy koncentratorem przenośnym a tym stałym. Stacjonarny, cichy koncentrator tlenu jest znacznie bardziej wydajny, dzięki czemu lepiej sprawdzi się u pacjentów w cięższym stanie. Mobilne egzemplarze przeznaczone są dla osób z niewielkimi problemami układu oddechowego. Tutaj trzeba nadmienić, iż stacjonarny koncentrator powietrza ze względu na swoje gabaryty zmusza do użytku domowego, przez co przed chorym pojawia się wiele barier i ograniczeń.

Medisal – wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Wynajem koncentratora tlenu odbywa się na określony czas, podczas którego za określoną odpłatą osoba może bez przeszkód używać aparatu, gdzie tylko chce i jak długo chce (nawet 24 H/dobę). Koncentratory tlenu dostępne w wypożyczalni nie zajmują dużo miejsca, są wyposażone w kółka, co umożliwia swobodne przemieszczanie w różne miejsca. Jeśli ktoś, chce skorzystać z takiego urządzenia, jak koncentrator tlenu przenośny wypożyczenie jeszcze nigdy nie było tak proste. Profesjonalny personel zawsze chętnie służy radą i pomocą przy wyborze określonego produktu. W przypadku wątpliwości, czy to właściwy aparat tlenowy do oddychania, wypożyczenie jego nie będzie trudne, gdyż szybko uzyskamy wsparcie doświadczonych osób.

Pozostałe Produkty

Call Now Button607 970 178, 607 070 463