607 970 178

607 070 463

kontakt@medisal.pl

 wynajem sprzętu medycznego, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, sprzęt medyczny wynajem

Koncentrator tlenu

Posiada:

  • skalę przepływu tlenu
  • uchwyt, butelkę, kaniulę nosową
  • kółka umożliwiające swobodne przemieszczanie
  • sygnalizację pracy
  • wymiary 72,4 cm wys. x 40 cm szer. x 36,8 cm głęb.
  • masę 24,5 kg
  • wydajność 5l/min O2 o stężeniu 90%

Cena 130 zł / miesiąc

BEZ KAUCJI

Wypożyczalnia sprzętu medycznego jest profesjonalnym miejscem nastawionym na zaspokajanie potrzeb osób, które z różnych przyczyn znalazły się w trudnym dla nich położeniu. Z usług firmy korzystają osoby po przebytych chorobach, kontuzjach, osoby dłużej lub krócej niepełnosprawne w różnych stopniu, osoby podejmujące trudy rehabilitacji, czy seniorzy, których życie na skutek upływającego czasu stało się trudniejsze. Sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia oferuje w stu procentach sprawny, nowoczesny, zdolny znaczenie ułatwić codzienne funkcjonowanie potrzebujących osób.

Wśród wielu urządzeń medycznych, jakie oferuje wypożyczalnia znajduje się m.in. przenośny koncentrator tlenu. Urządzenie stosowane jest we wszystkich sytuacjach, gdy organizm sam nie jest wstanie wytworzyć odpowiedniej ilości tlenu. Dzieje się tak w przebiegu wielu schorzeń układu krążenia, oddechowego, onkologicznych, ale także w bólach menstruacyjnych, okresie menopauzy, w przypadku alergii, przewlekłego zmęczenia i wielu innych problemach. Aparaty tlenowe służą także sportowcom, czy kosmetologom. Wypożyczalnia koncentratorów tlenu jest miejscem służącym każdemu, kto tylko zechce skorzystać z tak nowatorskiego urządzenia i cieszyć się lepszym samopoczuciem.  Koncentrator tlenu wypożyczalnia oferuje zawsze nowy i używany, zawsze w stu procentach sprawny.

Aparat tlenowy jest o tyle wygodnym i nowoczesnym urządzeniem, że jego działanie nie wyczerpuje się i nie kończy, jak np. zbiorniki na tlen. Koncentrator tlenu przenośny właściwie nie zawiera w sobie zbiorniku na tlen, jak wyobraża to sobie wiele osób. Praca urządzenia polega na pobieraniu tlenu z otoczenia i takiej jego przetworzeniu, że zawartość czystego niezmieszanego tlenu jest znacznie wyższa. Wypożyczalnia aparatów tlenowych oferuje właśnie tego typu innowacyjny sprzęt.

Koncentrator tlenu wynajem odbywa się na określony czas podczas, którego za określoną odpłatą osoba może bez przeszkód używać aparatu, gdzie tylko chce. Koncentrator tlenu wynajem prowadzimy w naszym sklepie, jednak użytkownik może zabrać urządzenie, gdzie tylko potrzebuje. Jest ono dość lekkie i poręczne, nie zajmuje dużo miejsca, sprawdzi się w podróży. Jeśli ktoś, chce skorzystać z takiego urządzenia, jak koncentrator tlenu przenośny wypożyczenie jeszcze nigdy nie było tak proste. Profesjonalny personel zawsze chętnie służy radą i pomocą przy wyborze określonego produktu. W przypadku wątpliwości czy to właściwy aparat tlenowy wypożyczenie jego nie będzie trudne, gdyż szybko uzyskamy wsparcie doświadczonych osób.


Wypożyczenie tlenu do domu, czy innego miejsca jest teraz bardzo przystępne i proste, podobnie, jak samo dotlenianie organizmu, które jeszcze kilka lat temu było o wiele mniej popularne. Koncentrator tlenu wypożyczalnia radom oferuje dla prywatnych osób, zakładów opiekuńczo – leczniczych, przychodni i wielu innym miejscom, w których jest wykorzystywany. Koncentrator tlenu radom oferuje każdemu, kto tylko chce skorzystać z pomocy takiego urządzenia.