sprzęt medyczny wynajem, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, sprzęt rehabilitacyjny radom, aparaty tlenowe wynajem, wypożyczalnia sprzętu medycznego, wynajem sprzętu medycznego, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnegoa

Balkonik

Posiada:

  • regulowane nóżki z nasadkami antypoślizgowymi
  • uchwyt
  • mechanizm składający

Cena 50zł / miesiąc

BEZ KAUCJI

Sprzęt rehabilitacyjny można również bez problemów wypożyczyć w mieście Radom. Są wśród tej oferty również balkoniki rehabilitacyjne. Balkonik do chodzenia ułatwia poruszanie się nie tylko seniorom, ale również innym osobom mającym na przykład kłopoty ze stawami lub osobom po zabiegach ortopedycznych.

Balkonik rehabilitacyjny jest na pewno lepszy od kul ortopedycznych lub wózków inwalidzkich. Daje pacjentowi znacznie większą stabilność i pewność. Dzięki niemu może się on również poruszać się na dłuższych dystansach, dostosowując konieczność odpoczynku, ponieważ chodziki to aluminiowe, lekkie konstrukcje, które wspomagają proces chodzenia i wstawania. Nie ślizgają się, choć można również wybrać balkonik na kółkach. To wszystko zależy od osobistych potrzeb i preferencji pacjenta. Balkonik dla niepełnosprawnych może również doskonała pomoc w rehabilitacji. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego ma też często na sprzedaż chodziki używane.

Gdy dopadnie nas choroba, jesteśmy po urazie lub mamy inne kłopoty zdrowotne, to czasami nie wystarczy tylko leczenie lekarstwami. Bywa, że konieczny jest również specjalistyczny sprzęt. Jest on zwykle bardzo drogi, dlatego w takiej sytuacji najlepiej sprawdzić, gdzie jest w okolicy najbliższa wypożyczalnia sprzętu medycznego lub wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Bo placówki te, choć często oferują to samo, to funkcjonują pod różnymi nazwami.

Wykorzystywany w leczeniu sprzęt medyczny na wynajem na pewno będzie zawsze bardziej opłacalny finansowo dla pacjenta niż kupno go na własność. Choćby dlatego, że przecież zwykle używany jest on tylko przez jakiś czas, a po wyzdrowieniu nie bardzo wiadomo, co z nim zrobić. A sprzęt rehabilitacyjny, który oferuje wypożyczalnia można zwrócić, gdy terapia jest krótsza niż planowano i wtedy wynajem sprzętu medycznego jest jeszcze tańszy dla pacjenta.

Call Now Button607 970 178, 607 070 463