sprzęt medyczny wynajem, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, sprzęt rehabilitacyjny radom, aparaty tlenowe wynajem, wypożyczalnia sprzętu medycznego, wynajem sprzętu medycznego, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnegoa

Balkonik

Posiada:

  • regulowane nóżki z nasadkami antypoślizgowymi
  • uchwyt
  • mechanizm składający
Cena 50zł / miesiąc
BEZ KAUCJI

Dla osób starszych, chorych na Parkinsona lub reumatyzm, mających problemy ze stawami oraz po wypadkach i zabiegach samodzielne poruszanie się bywa dużym wyzwaniem. Ograniczenia te powodują zmniejszenie aktywności fizycznej, a nawet trudności w wykonywaniu codziennych czynności. Aby odciążyć seniorów i inne osoby, dla których samodzielne chodzenie jest znacznym wysiłkiem, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty chodzików i balkoników rehabilitacyjnych. Wypożyczamy je głównie pacjentom z Radomia i okolicy. Sprzęty te pomagają w poruszaniu się i wykonywaniu prostych czynności domowych. Wynajmowane przez nas balkoniki i chodziki rehabilitacyjne w Radomiu zrobione są z aluminium, a dodatkowo wyposażone w solidne koła i praktyczne uchwyty. Dzięki temu są lekkie, stabilne i wygodne w użyciu. Balkoniki i chodziki rehabilitacyjne nie tylko zwiększają komfort chodzenia, lecz dodatkowo chronią przed upadkiem.

Wynajem balkonika rehabilitacyjnego jest najczęściej wybieraną opcją przez osoby, które mają problemy z chodzeniem. W naszej wypożyczalni cena tej usługi wynosi 50 zł/miesiąc. Dzięki temu pacjent ma możliwość wypróbowania różnych modeli i dopasowania ich do własnych potrzeb za niewygórowaną kwotę. Jeśli potrzebują Państwo chodzika lub balkonika rehabilitacyjnego na dłuższy czas, istnieje też opcja jego zakupu.

Balkoniki i chodziki rehabilitacyjne w Radomiu

W ofercie naszej wypożyczalni sprzętu medycznego dostępne są różne urządzenia ułatwiające chodzenie. Klienci z Radomia i okolic mogą wynająć m.in. balkoniki rehabilitacyjne kroczące, z kółkami oraz z siedziskiem. Modele kroczące mają składaną konstrukcję, dzięki czemu ich transportowanie i przechowywanie jest proste. Balkoniki rehabilitacyjne z kółkami zapewniają dobrą mobilność, a korzystanie z nich jest wygodne. Z kolei modele z siedziskiem to doskonała opcja na dłuższe piesze wycieczki, ponieważ pozwalają odpocząć w dowolnym momencie.

Korzystne ceny w Medisal

Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów z przyjemnością udzieli Państwu kompleksowej informacji na temat naszych chodzików i balkoników rehabilitacyjnych. Służymy fachowym doradztwem, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje pacjenta. Lekki, składany chodzik dla seniora to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują praktycznego i łatwego do przenoszenia sprzętu rehabilitacyjnego. Zapraszamy!

Pozostałe Produkty

Call Now Button607 970 178, 607 070 463