sprzęt medyczny wynajem, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, sprzęt rehabilitacyjny radom, aparaty tlenowe wynajem, wypożyczalnia sprzętu medycznego, wynajem sprzętu medycznego, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnegoa

Balkonik

Posiada:

  • regulowane nóżki z nasadkami antypoślizgowymi
  • uchwyt
  • mechanizm składający

Cena 50zł / miesiąc

BEZ KAUCJI

Sprzęt rehabilitacyjny można również bez problemów wypożyczyć w mieście Radom. Są wśród tej oferty również balkoniki rehabilitacyjne. Balkonik do chodzenia ułatwia poruszanie się nie tylko seniorom, ale również innym osobom mającym na przykład kłopoty ze stawami lub osobom po zabiegach ortopedycznych.

Balkonik rehabilitacyjny jest na pewno lepszy od kul ortopedycznych lub wózków inwalidzkich. Daje pacjentowi znacznie większą stabilność i pewność. Dzięki niemu może się on również poruszać się na dłuższych dystansach, dostosowując konieczność odpoczynku, ponieważ chodziki to aluminiowe, lekkie konstrukcje, które wspomagają proces chodzenia i wstawania. Nie ślizgają się, choć można również wybrać balkonik na kółkach. To wszystko zależy od osobistych potrzeb i preferencji pacjenta. Balkonik dla niepełnosprawnych może również doskonała pomoc w rehabilitacji. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego ma też często na sprzedaż chodziki używane.

Gdy dopadnie nas choroba, jesteśmy po urazie lub mamy inne kłopoty zdrowotne, to czasami nie wystarczy tylko leczenie lekarstwami. Bywa, że konieczny jest również specjalistyczny sprzęt. Jest on zwykle bardzo drogi, dlatego w takiej sytuacji najlepiej sprawdzić, gdzie jest w okolicy najbliższa wypożyczalnia sprzętu medycznego lub wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Bo placówki te, choć często oferują to samo, to funkcjonują pod różnymi nazwami.

Wykorzystywany w leczeniu sprzęt medyczny na wynajem na pewno będzie zawsze bardziej opłacalny finansowo dla pacjenta niż kupno go na własność. Choćby dlatego, że przecież zwykle używany jest on tylko przez jakiś czas, a po wyzdrowieniu nie bardzo wiadomo, co z nim zrobić. A sprzęt rehabilitacyjny, który oferuje wypożyczalnia można zwrócić, gdy terapia jest krótsza niż planowano i wtedy wynajem sprzętu medycznego jest jeszcze tańszy dla pacjenta.

Balkonik dla osoby niepełnosprawnej to niezbędny sprzęt, który umożliwia chorym samodzielne i wygodne przemieszczanie się bez żadnych obawy o bezpieczeństwo. Ułatwia nie tylko spacery i dostęp do świeżego powietrza, ale także poprawia jakość domowego życia. Dzięki specjalnej konstrukcji idealnie nadaje się dla osób z urazami kończyn, bólami stawów czy nawet urazami kręgosłupa. Nasze chodziki rehabilitacyjne dla seniorów zostały wyposażone w solidne koła i praktyczne uchwyty, które zapewniają dodatkową stabilność. W naszej wypożyczalni można znaleźć balkoniki dla seniora w różnych wariantach, a każdy z tych modeli spełnia wiele istotnych funkcji.

Chodzik ortopedyczny – cena wypożyczenia

Cena balkonika do chodzenia wynosi 50 zł / miesiąc. Wypożyczenie daje możliwość przetestowania różnych modeli chodzika – senior może sam stwierdzić, który z nich spełnia jego oczekiwania. To nie tylko elastyczne rozwiązanie, ale także bardziej ekonomiczne. Oferujemy dogodne warunki wynajmu zarówno na krótki, jak i długi okres czasu w zależności od potrzeb – chodzik inwalidzki w korzystnej cenie wypożyczenia doskonale sprawdzi się również dla osób, które tylko przejściowo potrzebują wsparcia podczas chodzenia.

Szeroki asortyment od Medisal

Chodzik dla seniora z siedziskiem

Balkonik dla seniora z siedziskiem to bardzo wygodny model, który zapewnia nie tylko wsparcie podczas chodzenia, ale także możliwość odpoczynku w dowolnym momencie. Chodzik z siedziskiem dla seniora to przydatna opcja szczególnie dla tych, którzy potrzebują częstszych przerw podczas dłuższych spacerów.

Balkonik kroczący składany

Konstrukcja z możliwością składania umożliwia łatwe złożenie i rozłożenie balkonika, co ułatwia jego transport i przechowywanie. Dzięki temu użytkownicy mogą zabrać sprzęt ze sobą w podróż. Chodzik aluminiowy składany może służyć jako wsparcie podczas codziennych czynności w domu, spacerów na świeżym powietrzu czy wizyt w sklepach. Dzięki swojej wszechstronności balkonik kroczący składany dostarcza użytkownikom większej niezależności i możliwości aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Chodzik na kółkach dla seniora – lepsza mobilność

Chodzik dla osoby niepełnosprawnej lub starszej zapewnienia przede wszystkim wsparcie i stabilność podczas poruszania się. Ergonomiczny kształt i solidna konstrukcja minimalizują ryzyko upadków – seniorzy mogą uniknąć niebezpiecznych sytuacji zagrażających ich życiu, takich jak potknięcia o meble czy krawędzie dywanów, które często mają miejsce podczas poruszania się bez wsparcia. Balkonik składany na dużych kołach to także dodatkowe ułatwienie podczas transportu, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca.

Balkonik ortopedyczny do chodzenia – korzystna cena od Medisal

Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów z przyjemnością udzieli Państwu kompleksowej informacji na temat naszych chodzików rehabilitacyjnych. Służymy fachowym doradztwem, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje pacjenta. Lekki chodzik dla seniora, a w dodatku składany to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują praktycznego i łatwego do przenoszenia sprzętu rehabilitacyjnego. Zapraszamy!

Pozostałe Produkty

Call Now Button607 970 178, 607 070 463