sprzęt medyczny wynajem, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, sprzęt rehabilitacyjny radom, aparaty tlenowe wynajem, wypożyczalnia sprzętu medycznego, wynajem sprzętu medycznego, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Tlen medyczny inhalacyjny VIGOR

Posiada:

  • 14 litrów tlenu skondensowane w niewielkiej puszce
  • stężenie tlenu 99%
  • butlę wyposażoną  w maskę.

Butla niezwykle lekka, poręczna, prosta w użyciu.

Cena zakupu 60zł

Specjalizacją firmy jest wypożyczanie sprzętu medycznego. Oferta skierowana jest zwłaszcza dla osób chorych i z niepełnosprawnościami, którzy wymagają opieki i specjalistycznego sprzętu niezbędnego do codziennej obsługi w warunkach domowych. Sprzęt spełnia wymagania chorych pod względem funkcjonalności oraz trwałości. Materiały, z których produkowane są wypożyczane sprzęty jest trwały i odporny na wieloletnie i wielokrotne użytkowanie.

Oferta obejmuje sprzęt medyczny taki jak: łóżko rehabilitacyjne (z wygodnym podparciem oraz możliwością jego regulacji), wózek inwalidzki oraz balkonik zwykły i chodzik na czterech kołach z podparciem na łokcie, dla osób, które są w stanie poruszać się dzięki niewielkiej pomocy, są również sprzęty medyczne takie jak koncentrator tlenu, przenośny koncentrator tlenu. Podnośnik pacjenta jest bardzo pomocnym narzędziem, dzięki któremu z łatwością można podnieść lub zmienić pozycję chorej osoby bez użycia dużej siły, nawet w przypadku, gdy waga pacjenta przekracza znacznie nasze możliwości. Poducha tlenowa wraz z tlenem inhalacyjnym VIGOR zapewnia bezpieczeństwo w sytuacjach nagłego zagrożenia życia lub tylko chwilowej niewydolności. Bardzo ważnym wyposażeniem jest  materac przeciwodleżynowy, który przeznaczony jest zwłaszcza dla osób przewlekle leżących lub mających problemy z poruszaniem się, przez co zmuszonych do długotrwałego przebywania w łóżku. Materac przeciwodleżynowy zapewnia dodatkowe wsparcie osobom opiekującym się chorym, gdyż może w części zastępować częste zamiany pozycji leżącego, przewracanie go na drugi bok. Dodatkowym atutem jest fakt, że materac taki jest bardzo wygodny i daje choremu większy komfort niż leżenie na zwykłym piankowym podkładzie.

Firma zapewnia kompleksową obsługę podczas wyboru sprzętu medycznego, aby pacjent czuł komfort podczas użytkowania.

Call Now Button607 970 178, 607 070 463