607 970 178

607 070 463

kontakt@medisal.pl

 wynajem sprzętu medycznego, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, sprzęt medyczny wynajem

Wózek inwalidzki

Wyposażony jest w:

  • estetyczny wygląd
  • hamulce
  • zdejmowane podłokietniki, podnóżki i koła
  • składane siedzisko

Cena 60zł / miesiąc

BEZ KAUCJI

Na rynku istnieje duże zapotrzebowanie na sprzęt medyczny. Podczas rehabilitacji potrzebujemy specjalistycznego sprzętu, który umożliwi nam samodzielne poruszanie. Ze względu na to, iż wraz z upływem czasu wrócimy do dawnej sprawności nie chcemy wydawać mnóstwa pieniędzy na sprzęt, który w niedługim czasie będziemy musieli sprzedać.

Na szczęście na rynku istnieje wiele miejsc oferujących  wynajem wózków inwalidzkich. Specjalistyczne wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego w swojej ofercie posiadają możliwość wypożyczenia wózka inwalidzkiego lub zakup używanego wózka inwalidzkiego. Jednym z miejsc, gdzie można wypożyczyć wózek inwalidzki jest Radom. Wypożyczalnia sprzętu medycznego działająca w tym mieście oferuje wózki rehabilitacyjne oraz wózki dla niepełnosprawnych. Wózki inwalidzkie Radom wykonane są z najwyższej klasy materiału. Szeroka oferta wypożyczalni wózków inwalidzkich pozwala klientom na zmierzenie dowolnego modelu wózka. Osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę w wybraną dyscypliną sportu udając się w Radomiu do miejsca umożliwiającego wynajem sprzętu medycznegomają możliwość przetestowania wybranego modelu, dedykowanego wybranej dyscyplinie. Wypożyczalnia wózków inwalidzkich to miejsce szczególne, gdzie wypożyczenie wózka inwalidzkiego nie zrujnuje naszego budżetu. Jest to niezwykle ważne w przypadku osób, które musza poddać się kosztownej rehabilitacji, która nie jest finansowana przez NFZ.  Wózek inwalidki, wypożyczalnia sprzętu medycznego mieszcząca się niedaleko Warszawy pozwala na zaopatrzenie się w niezbędne elementy zestawu rehabilitacyjnego. Wypożyczony sprzęt można w każdej chwili zwrócić. Nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami. specjaliści zatrudnieni w wypożyczalni chętnie udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące konkretnego modelu sprzętu rehabilitacyjnego.