Przenośny koncentrator tlenu

INOGEN ONE G3

Charakterystyka aparatu tlenowego do oddychania:

  • Waga 2,2 kg
  • Wymiary 22.23 x 7.62 x 21 cm,
  • Głośność 39 dB,
  • Przepływ od 1 do 4 l/min,
  • Koncentracja tlenu 90% +6/-3%,
  • Zasilacz stacjonarny AC,
  • Kabel zasilający DC z wtyczką samochodową,
  • Poręczna torba na urządzenie z paskiem naramiennym,
  • Bateria litowo-jonowa 8-cell / do 4,5 h działania
Cena 450zł /miesiąc (150 zł /tydzień)
SPRZĘT BEZ KAUCJI

Wypożyczenie butli z tlenem medycznym niekiedy jest koniecznością i rozwiązaniem znacznie lepszym niż zakup tego kosztownego sprzętu medycznego. Wynajem aparatów tlenowych w Radomiu oferuje firma Medisal. Na rynku sprzętu medycznego wyróżnia się obecnie urządzenia inhalacyjne takie jak przenośne koncentratory tlenu z podawaniem pulsacyjnym, przenośne koncentratory tlenu z podawaniem ciągłym i butle tlenowe z podawaniem pulsacyjnym. Tlen medyczny inhalacyjny powinien być dozowany przy użyciu przenośnego koncentratora najwyższej jakości, aby spełniał wszystkie potrzeby zdrowotne pacjenta. Jeśli zastanawiasz się, gdzie można wypożyczyć butle z tlenem i aparaty tlenowe domowe, dostępne są one w wypożyczalni Medisal w Radomiu.

Tlenoterapia w domu przy użyciu przenośnego koncentratora tlenu

Przenośny koncentrator tlenu na wynajem jest odpowiedzią na skuteczność tlenoterapii. Jego niska waga pozwala na bezproblemowe przemieszczanie się z aparaturą. Koncentratory mobilne można zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie wyjeżdżamy, nie przerywając terapii tlenowej. Dzięki przenośnemu aparatowi tlenowemu wrócisz do swoich codziennych zajęć.

Mobilny koncentrator tlenu działa na zasadzie filtracji powietrza atmosferycznego, aby dostarczyć użytkownikowi wysoko stężony tlen. Urządzenie to zasysa powietrze, które następnie przechodzi przez system filtrów. W pierwszej kolejności specjalne filtry usuwają z powietrza wszelkie zanieczyszczenia i cząsteczki pyłu. Następnie, za pomocą procesu zwanego adsorpcją ciśnieniową ze zmianą cyklu (ang. Pressure Swing Adsorption – PSA), przenośny aparat tlenowy oddziela azot od tlenu. W tym procesie wykorzystywane są materiały, które selektywnie absorbują azot z powietrza pod wysokim ciśnieniem, a następnie uwalniają go przy niskim ciśnieniu, co pozwala na gromadzenie czystego tlenu w zbiorniku. Oczyszczony, skoncentrowany tlen jest następnie dostarczany pacjentowi za pomocą wężyka i maski lub kaniul donosowych. Koncentracja tlenu dostarczanego przez urządzenie może być regulowana w zależności od potrzeb użytkownika i zaleceń lekarskich.

Najbardziej polecanym sprzętem do tlenoterapii jest przenośny koncentrator tlenu na wynajem. Jest on idealnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących stałego dostępu do tlenoterapii, ale chcących zachować aktywny tryb życia bez konieczności wydawania dużych pieniędzy. Aparaty tlenowe przenośne dostępne w naszej wypożyczalni pozwalają podnieść komfort codziennego funkcjonowania osobom zmagającym się z niedotlenieniem, wadami płuc lub przewlekłymi chorobami płuc.

INOGEN ONE G3 – koncentrator tlenu dostępny w wypożyczalni Medisal

Aparat do tlenu INOGEN ONE G3 dostępny w ofercie wypożyczalni Medisal to urządzenie, które łączy w sobie zaawansowaną technologię z mobilnością, umożliwiając pacjentom cieszenie się swobodą ruchów i aktywnym trybem życia. Ważący zaledwie 2,2 kg koncentrator jest jednym z najlżejszych na rynku, co sprawia, że jest wyjątkowo łatwy w transporcie. Przenośny koncentrator tlenu dostępny w wypożyczalni Medisal INOGEN ONE G3 zapewnia 90% stężenie tlenu przy każdym ustawieniu przepływu, co gwarantuje efektywną tlenoterapię. Ten domowy, przenośni aparat tlenowy jest dopuszczony do użytku w ruchu lotniczym przez Federalny Urząd Lotnictwa (FAA), co pozwala na bezproblemowe podróżowanie samolotem.

Wspomniany model został wyposażony w akumulator zapewniający ciągłość działania przez kilka godzin. Koncentrator tlenu przenośny na wypożyczenie cechuje się bardzo cichą pracą, przez co nie przeszkadza w codziennych czynnościach i wszelkich spotkaniach społecznych. Proste i czytelne komunikaty zapewniają łatwość obsługi nawet przez seniora. Po tym okresie eksploatacji przenośny koncentrator tlenu ładujemy podobnie jak komórkę lub laptopa.

Prosty w obsłudze przenośny koncentrator tlenu

Koncentrator tlenu przenośny można nawet podłączyć podczas ładowania do gniazdka 230 V czy zapalniczki samochodowej. Dzięki temu rozwiązaniu osoba wymagająca tlenoterapii może swobodnie podróżować. Wypożyczalnia koncentratorów tlenu w Radomiu oferuje urządzenia do tlenoterapii, gwarantując ich niezawodne użytkowanie za sprawą najwyższej jakości technicznej sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli masz pytania odnośnie do użytkowania przenośnego koncentratora tlenu, skontaktuj się z nami.

Pozostałe Produkty

607 970 178, 607 070 463