607 970 178

607 070 463

kontakt@medisal.pl

 wynajem sprzętu medycznego, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, sprzęt medyczny wynajem

Przenośny koncentrator tlenu

Posiada:

  • skalę przepływu tlenu
  • niewielkie gabaryty umożliwiające przenoszenie (waga 5,4 kg)
  • możliwość podłączenia do gniazda samochodowego
  • akumulator umożliwiający pracę bezprzewodową
  • wymiary 25x18x36 cm
  • w zestawie torba na ramię

Cena 250zł / miesiąc

Możliwość wypożyczenia na tydzień/dzień.

BEZ KAUCJI

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu – świetne rozwiązanie na czasowe użytkowanie sprzętu medycznego 

Wypożyczenie butli z tlenem medycznym niekiedy jest koniecznością i rozwiązaniem znacznie lepszym niż zakup tego kosztownego sprzętu medycznego. Teraz przenośne koncentratory tlenowe dostępne są w Radomiu. Na rynku sprzętu medycznego wyróżnia się obecnie urządzenia inhalacyjne takie jak przenośne koncentratory tlenu z podawaniem pulsacyjnym, przenośne koncentratory tlenu z podawaniem ciągłym i butle tlenowe z podawaniem pulsacyjnym. Tlen medyczny inhalacyjny powinien być dozowany przy użyciu sprzętu najwyższej jakości, aby tlen inhalacyjny spełniał wszystkie potrzeby zdrowotne pacjenta.

Przenośny koncentrator tlenu, butla tlenowa lub tlen inhalacyjny – wynajem sprzętu medycznego w Radomiu 

Przenośny koncentrator tlenu na wynajem w Radomiu jest odpowiedzią na skuteczność tlenoterapii. Koncentratory mobilne można zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie wyjeżdżamy nie przerywając terapii tlenowej. Istnieją różne urządzanie tlenoterapeutyczne, a ich wybór zależy nie tylko od wskazań lekarskich, ale również od indywidualnych potrzeb pacjenta. Tlen medyczny inhalacyjny może być podawany na kilka sposobów i realizację każdego z nich umożliwia wypożyczalnia sprzętu medycznego w mieście Radom. Tlen inhalacyjny umieszczany jest standardowo w puszcze o pojemności od 8 do 12 litrów. Przelicza się go na około 80 wdechów, czyli 4 minuty. Kolejne rozwiązanie stosowane w tlenoterapii to wypożyczenie butli z tlenem medycznym. Butla tlenowa wystarcza pacjentowi na kilka godzin. Po tym okresie butlę trzeba uzupełnić w specjalistycznym punkcie, jednak jej zawartość zapewnia dostęp do tlenu na około 17 godzin. Najbardziej polecanym sprzętem do tlenoterapii jest przenośny koncentrator tlenu, a jego ekonomiczną formą użytkowania może być wypożyczenie bez konieczności zakupu tego urządzenia. Przenośny koncentrator tlenu jest aparatem służącym do otrzymywania tlenu z powietrza. W urządzenie to wbudowano akumulator zapewniający ciągłość działania przez kilka godzin. Po tym okresie eksploatacji przenośny koncentrator tlenu ładujemy podobnie jak komórkę lub laptopa. Koncentrator przenośny można wręcz podłączyć podczas ładowania do gniazdka 230V, a nawet zapalniczki samochodowej w czasie podróży. Wypożyczalnia koncentratorów tlenu w Radomiu oferuje te urządzenia do tlenoterapii, gwarantując ich niezawodne użytkowanie za sprawą najwyższej jakości technicznej sprzętu.