Przenośny koncentrator tlenu

INOGEN ONE G3

Mobilny koncentrator tlenu posiada:

  • Waga 2,2 kg
  • Wymiary: 22.23 x 7.62 x 21 cm,
  • Głośność 39 dB,
  • Przepływ od 1 do 4 l/min,
  • Koncentracja tlenu 90% +6/-3%,
  • Zasilacz stacjonarny AC,
  • Kabel zasilający DC z wtyczką samochodową,
  • Poręczna torba na urządzenie z paskiem naramiennym,
  • Bateria litowo-jonowa 8-cell / do 4,5 h działania

 

Cena 450zł /miesiąc (150 zł /tydzień)

 

SPRZĘT BEZ KAUCJI

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, pragniemy przedstawić koncentrator tlenu. Nasza wypożyczalnia gwarantuje najwyższą jakość oferowanego osprzętu, który posiada niezbędne certyfikaty, potwierdzające bezpieczeństwo korzystania z urządzenia. Różnorodność oferty umożliwia nam wsparcie codziennego funkcjonowania wielu osób z odmiennymi schorzeniami. Aparaty tlenowe przenośne dostępne są w atrakcyjnych cenach najmu, który stanowi świetną możliwość zapoznania się z urządzeniem przed zakupem. Jeśli masz dość ograniczania się i siedzenia w domu – zdecyduj się na aparat tlenowy przenośny. Wypożyczenie to niewielki wydatek, a ogromna wygoda!

Przenośny koncentrator tlenu na wynajem

Wypożyczenie butli z tlenem medycznym niekiedy jest koniecznością i rozwiązaniem znacznie lepszym niż zakup tego kosztownego sprzętu medycznego. Teraz przenośne koncentratory tlenowe dostępne są w Radomiu. Na rynku sprzętu medycznego wyróżnia się obecnie urządzenia inhalacyjne takie jak przenośne koncentratory tlenu z podawaniem pulsacyjnym, przenośne koncentratory tlenu z podawaniem ciągłym i butle tlenowe z podawaniem pulsacyjnym. Tlen medyczny inhalacyjny powinien być dozowany przy użyciu przenośnego koncentratora najwyższej jakości, aby tlen inhalacyjny spełniał wszystkie potrzeby zdrowotne pacjenta.

Butla tlenowa, tlen inhalacyjny lub przenośny koncentrator tlenu – wypożyczalnia sprzętu Medisal

Przenośny koncentrator tlenu na wynajem jest odpowiedzią na skuteczność tlenoterapii. Jego niska waga pozwala na bezproblemowe przemieszczanie się z aparaturą. Koncentratory mobilne można zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie wyjeżdżamy, nie przerywając terapii tlenowej. Dzięki przenośnemu aparatowi tlenowemu wrócisz do swoich codziennych zajęć. Istnieją różne urządzanie do tlenoterapii, a ich wybór zależy nie tylko od wskazań lekarskich, ale również od indywidualnych potrzeb pacjenta. Tlen medyczny inhalacyjny może być podawany na kilka sposobów i realizację każdego z nich umożliwia wypożyczalnia sprzętu medycznego. Tlen inhalacyjny umieszczany jest standardowo w puszce o pojemności od 8 do 12 litrów. Przelicza się go na około 80 wdechów, czyli 4 minuty. Kolejne rozwiązanie stosowane w tlenoterapii to wypożyczenie butli z tlenem medycznym. Butla tlenowa wystarcza pacjentowi na kilka godzin. Po tym okresie butlę trzeba uzupełnić w specjalistycznym punkcie, jednak jej zawartość zapewnia dostęp do tlenu na około 17 godzin. Najbardziej polecanym sprzętem do tlenoterapii jest przenośny koncentrator tlenu wynajem, którego jest umożliwiony bez konieczności zakupu. Specjalny certyfikat uprawnia urządzenie do użytku podczas lotu samolotem.

Przenośny koncentrator tlenu – wypożyczalnia Medisal

Przenośny koncentrator tlenu jest aparatem służącym do otrzymywania tlenu z powietrza. W urządzenie to wbudowano akumulator zapewniający ciągłość działania przez kilka godzin. Koncentrator tlenu przenośny na wypożyczenie cechuje się bardzo cichą pracą, przez co nie przeszkadza w codziennych czynnościach i wszelkich spotkaniach społecznych. Proste i czytelne komunikaty zapewniają łatwość obsługi nawet przez seniora. Po tym okresie eksploatacji przenośny koncentrator tlenu ładujemy podobnie jak komórkę lub laptopa. Koncentrator tlenu przenośny można nawet podłączyć podczas ładowania do gniazdka 230 V czy zapalniczki samochodowej w czasie podróży. Wypożyczalnia koncentratorów tlenu w Radomiu oferuje te urządzenia do tlenoterapii, gwarantując ich niezawodne użytkowanie za sprawą najwyższej jakości technicznej sprzętu.

Pozostałe Produkty

Call Now Button607 970 178, 607 070 463