607 970 178

607 070 463

kontakt@medisal.pl

 wynajem sprzętu medycznego, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, sprzęt medyczny wynajem

Łóżko rehabilitacyjne

Posiada:

  • cztery funkcje regulacji (pleców, ud, podudzia oraz wysokości)
  • pilot umożliwiający sterowanie
  • estetyczny wygląd
  • kółka umożliwiające swobodne przemieszczanie łóżka
  • masę własną: 99kg
  • obciążenie maksymalne: 185kg
  • wymiary zewnętrzne: 102 x 220 cm
  • wymiary leża: 90 x 200 cm
  • regulację wysokości leża: 40 – 80cm
  • możliwość dokupienia materaca piankowego w cenie hurtowej

Cena 130zł / miesiąc

BEZ KAUCJI

PROMOCJA!!! Łóżko + materac przeciwodleżynowy JEDYNE 150 zł / miesiąc

Sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia to właściwe rozwiązanie dla wszystkich chorych, którzy potrzebują wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjnego, aby powrócić do pełnej sprawności fizycznej. Zakup takiego łóżka wiążę się ze sporym wydatkiem, natomiast jego wynajem jest dużo bardziej oszczędną opcją. Sprzęt medyczny wynajem to szansa na dobranie odpowiedniego rozmiaru takiego przedmiotu, aby można było z niego swobodnie korzystać, np. podczas realizowanych ćwiczeń z rehabilitantem. Łóżko rehabilitacyjne Radom z regulacją wysokości to świetny wybór dla ciężko chorych pacjentów, którzy nie są w stanie samodzielnie się poruszać. Łóżka rehabilitacyjne im to ułatwią, z tego też względu wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych to idealne miejsce, jeśli chce się rozpocząć profesjonalną rehabilitację we własnym domu.

Sprzęt dobrany do indywidualnych potrzeb

Sprzęt rehabilitacyjny Radom może zostać dobrany według indywidualnych potrzeb chorego, na tym właśnie polega łóżka rehabilitacyjne wynajem. Wypożycza się je na określony czas, za drobną opłatą. Dodatkowo łóżko ortopedyczne nie sprzyja powstawaniu odleżyn, ma także regulację położenia leża, aby zapewnić odpowiednie warunki do ćwiczeń wszystkim chorym osobom. Łóżko dla chorego jest stabilne i wytrzymałe. Dzięki temu wypożyczalnia łóżek ortopedycznych dostarcza sprzęt do wielu różnych miejsc. Wypożyczalnia łóżek szpitalnych zaopatrzy szpitale, placówki medyczne oraz ośrodki rehabilitacyjne. Łóżko medyczne posiada specjalne barierki, które ułatwią proces wstawania. Z racji tego łóżko szpitalne cechuje się dużą funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Łóżko szpitalne wynajem to szansa na wynajęcie profesjonalnego sprzętu na kilka tygodni lub też nawet miesięcy. Łóżka rehabilitacyjne wypożyczalnia to najlepsza opcja, jeśli nie chce się kupować drogiego łóżka, za to chce się zapewnić chorym właściwe warunki do przeprowadzeni rehabilitacji.

Zarezerwuj sprzęt