sprzęt medyczny wynajem, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, sprzęt rehabilitacyjny radom, aparaty tlenowe wynajem, wypożyczalnia sprzętu medycznego, wynajem sprzętu medycznego, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Łóżko rehabilitacyjne

Oferujemy wynajem łóżek ortopedycznych, które posiadają:

  • cztery funkcje regulacji (pleców, ud, podudzia oraz wysokości)
  • pilot umożliwiający sterowanie
  • estetyczny wygląd
  • wymiary zewnętrzne: 102 x 220 cm
  • wymiary leża: 90 x 200 cm
  • regulację wysokości leża: 40 – 80cm
  • możliwość dokupienia materaca piankowego w cenie hurtowej
  • zdezynfekowany materac piankowy w komplecie GRATIS
Cena 160zł / miesiąc

Nowy materac przeciwodleżynowy w cenie 190 zł

Cena zakupu używanego łóżka rehabilitacyjnego – 2500 zł

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych dla chorych

Dla wszystkich chorych osób przebywających w domu skutecznym rozwiązaniem jest odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny. Podczas rekonwalescencji poza regularnymi ćwiczeniami i prawidłową pielęgnacją bardzo ważną rolę odgrywa także ułożenie osoby leżącej w bezpiecznej i wygodnej pozycji. Oferujemy elektryczne łóżka rehabilitacyjne w Radomiu, które są niezbędne do właściwego zaspokojenia potrzeb zdrowotnych i podniesienia komfortu życia seniorów i osób po wypadkach. Taki sprzęt docenią także bliscy chorego, gdyż podnosi on poziom sprawowanej opieki i odciąża opiekunów w codziennych obowiązkach. Wynajem łóżka medycznego jest podstawą do tego, aby pacjent powrócił do pełnej sprawności fizycznej. Wypożyczalnia łóżek ortopedycznych to przede wszystkim bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż zakup tego niezbędnego elementu wyposażenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wynajmu łóżek rehabilitacyjnych w Radomiu!

Korzyści dla pacjenta i rodziny z wynajmu łóżek medycznych w Radomiu

Kupno często wiąże się ze sporym wydatkiem, na który nie zawsze można sobie pozwolić. Doskonałą alternatywą jest skorzystanie z usług wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych w Radomiu. Zapewniamy łatwy dostęp do nowoczesnego i najwyższej jakości sprzętu medycznego w niskiej cenie. Ponadto wynajem łóżek szpitalnych to również szansa na dopasowanie odpowiedniego ich rozmiaru do danego pacjenta, aby mógł z nich swobodnie korzystać. Przykładowo podczas realizowania ćwiczeń z rehabilitantem może pomóc łóżko ortopedyczne na wynajem. To dobry wybór dla ciężko chorych pacjentów, którzy nie są w stanie samodzielnie się poruszać, ale również dla tych, którzy z powodu krótkiej niedyspozycji chcą w optymalnych warunkach powrócić do pełnej sprawności. Wynajem łóżka ortopedycznego może przełożyć się na znaczne poprawienie komfortu codziennego funkcjonowania pacjenta. Korzyści ze zdecydowania się na tego typu sprzęt są jednak odczuwalne także dla rodziny i opiekunów chorego. Z tego też względu wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych w Radomiu to idealne miejsce, jeśli chce się rozpocząć profesjonalną rekonwalescencję we własnym domu.

Sprzęt dobrany do indywidualnych potrzeb – łóżka rehabilitacyjne w Radomiu

Nasza wypożyczalnia łóżek medycznych dla chorych oferuje możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Dzięki temu każda osoba otrzymuje odpowiednie łóżko lecznicze z niezbędnymi akcesoriami, które odpowiadają jej konkretnej sytuacji. Nasza oferta wynajmu jest na nieokreślony czas – klient sam decyduje, na jak długo potrzebuje dany sprzęt medyczny. Dostępne są między innymi łóżko elektryczne z pilotem oraz łóżko idealne dla chorego leżącego – wypożyczalnia Medisal posiada odpowiednie materace przeciwdziałające odleżynom. Dodatkowo każde łóżko medyczne na wynajem wyposażone jest w regulację położenia leża, by zapewnić odpowiednie warunki do ćwiczeń. Dodatkowo są one stabilne, wytrzymałe i posiadają specjalne barierki ułatwiające choremu wstawanie. Łóżko inwalidzkie dla osoby niepełnosprawnej ma przede wszystkim chronić przed niekontrolowanym upadkiem. Nasza wypożyczalnia łóżek szpitalnych zaopatruje nie tylko kliniki, ale także inne placówki medyczne np. sanatoria czy ośrodki rehabilitacyjne.

Wypożyczalnia łóżek szpitalnych i rehabilitacyjnych Radom

Wypożyczalnie łóżka dla chorego w Medisal to niezwykle szybki i łatwy proces. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane naszymi usługami do kontaktu. Naszym celem jest to, aby zapewnić pacjentom wygodę i komfort w trakcie całego procesu rekonwalescencji. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i pełne wsparcie w doborze sprzętu. Działamy na terenie trzech województw: mazowieckiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Jako doświadczona wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych w Radomiu doskonale wiemy, jak ogromną rolę w skutecznej rekonwalescencji odgrywa czas. Gwarantujemy więc szybką dostawę wynajmowanego sprzętu na wskazany przez Państwa adres, montaż na miejscu i profesjonalne doradztwo dotyczące użytkowania. Z nami wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego w korzystnej cenie jest możliwe!

Pozostałe Produkty

607 970 178, 607 070 463