sprzęt medyczny wynajem, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, sprzęt rehabilitacyjny radom, aparaty tlenowe wynajem, wypożyczalnia sprzętu medycznego, wynajem sprzętu medycznego, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Łóżko rehabilitacyjne

Posiada:

  • cztery funkcje regulacji (pleców, ud, podudzia oraz wysokości)
  • pilot umożliwiający sterowanie
  • estetyczny wygląd
  • kółka umożliwiające swobodne przemieszczanie łóżka
  • masę własną: 99kg
  • obciążenie maksymalne: 185kg
  • wymiary zewnętrzne: 102 x 220 cm
  • wymiary leża: 90 x 200 cm
  • regulację wysokości leża: 40 – 80cm
  • możliwość dokupienia materaca piankowego w cenie hurtowej

Cena 150zł / miesiąc

BEZ KAUCJI

PROMOCJA!!! Łóżko + materac przeciwodleżynowy JEDYNE 170 zł / miesiąc

Nowy materac przeciwodleżynowy w cenie 190 zł

Cena zakupu używanego łóżka rehabilitacyjnego – 2000 zł

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych

Dla wszystkich chorych osób skutecznym rozwiązaniem jest sprzęt rehabilitacyjny. Wynajem umożliwia wypożyczenie między innymi wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjnego, aby powrócić do pełnej sprawności fizycznej. Zakup elementu wyposażenia, jakim jest łóżko rehabilitacyjne, wiąże się ze sporym wydatkiem, natomiast dużo bardziej oszczędną opcją może okazać się jego wynajęcie wyposażenia, jakim jest sprzęt medyczny. Wynajem to szansa na dopasowanie odpowiedniego rozmiaru przedmiotów, aby można było z nich swobodnie korzystać. Przykładowo podczas realizowania ćwiczeń z rehabilitantem może pomóc łóżko rehabilitacyjne na wynajem. To dobry wybór dla ciężko chorych pacjentów, którzy nie są w stanie samodzielnie się poruszać, ale również dla tych, którzy z powodu krótkiej niedyspozycji chcą w optymalnych warunkach powrócić do pełnej sprawności. Łóżka rehabilitacyjne na wynajem ułatwią im codzienne funkcjonowanie. Z tego też względu wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych to idealne miejsce, jeśli chce się rozpocząć profesjonalną rehabilitację we własnym domu.

Sprzęt dobrany do indywidualnych potrzeb
Sprzęt rehabilitacyjny dobierany jest według indywidualnych potrzeb chorego. Dzięki temu każdy będzie posiadać odpowiednie łóżko rehabilitacyjne, z akcesoriami niezbędnymi do jego konkretnej sytuacji. Wynajem jest na nieokreślony czas – klient sam decyduje na jak długo potrzebuje dany sprzęt medyczny. Dostępne w naszej wypożyczalni łóżka rehabilitacyjne wraz z odpowiednim materacem przeciwdziałają powstawaniu odleżyn. Łóżko medyczne posiada regulację położenia leża, by zapewnić odpowiednie warunki do ćwiczeń dla osób chorych. Dodatkowo jest stabilne i wytrzymałe. To właśnie niektóre cechy, jakie posiadają oferowane w naszej wypożyczalni łóżka rehabilitacyjne. Wynajem, który gwarantuje wypożyczalnia łóżek szpitalnych, zaopatrzy szpitale, placówki medyczne oraz ośrodki rehabilitacyjne. Dzięki temu wypożyczalnia łóżek ortopedycznych dostarcza sprzęt do wielu różnych miejsc. Łóżko medyczne posiada specjalne barierki ułatwiające proces wstawania i zabezpieczają przed niekontrolowanym upadkiem. Funkcjonalność i komfort to główne cechy łóżka szpitalnego. Wynajem to szansa na wypożyczenie profesjonalnego sprzętu na kilka tygodni lub nawet miesięcy. Wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne wypożyczalnia oferuje, jeśli nie chce się kupować drogiego łóżka, za to chce się zapewnić chorym właściwe warunki do przeprowadzenia rehabilitacji. Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych udostępni sprzęt każdej potrzebującej osobie w wyjątkowo konkurencyjnych cenach.
Zarezerwuj sprzęt.
Wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego w Medisal to szybki i łatwy proces. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane naszymi usługami.

Call Now Button607 970 178, 607 070 463