wózek inwalidzki wynajem

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Każdy uraz lub tymczasowa niesprawność jest zaskoczeniem i zmartwieniem. Aby powrót do zdrowia przebiegał sprawnie warto skorzystać z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, gdzie znajdą Państwo szeroką gamę urządzeń i akcesoriów poprawiających komfort rehabilitacji. Powrót do pełnej sprawności wymaga czasu i konsekwencji, dlatego wynajem sprzętu medycznego jest dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki szerokiej gamie produktów znajdujących się w ofercie wypożyczalni, pacjenci z wieloma dolegliwościami znajdą u nas urządzenia i akcesoria, dzięki którym powrót do dawnej sprawności będzie dużo prostszy. 

Oferta wypożyczalni jest również kierowana do osób niepełnosprawnych, dla których wysoka jakość sprzętów medycznych ma ogromne znaczenie, ponieważ przekłada się ona bezpośrednio na jakość życia codziennego. W naszej ofercie znajdują się wózki inwalidzkie-wypożyczalnia stawia na wysoką jakość i wygodę. Wynajem wózków inwalidzkich dostosowanych do klienta to jedna z popularniejszych usług, dlatego gwarantujemy profesjonalizm i doradztwo, które opieramy na naszym doświadczeniu. Klienci znajdą w naszej ofercie również podnośnik dla osób niepełnosprawnych, który pomoże przy podnoszeniu i przenoszeniu pacjentów z ograniczonymi możliwościami ruchowymi. 

Klienci o ograniczonych możliwościach ruchowych w ofercie wypożyczalni znajdą kule do chodzenia, w tym kule łokciowe. Jednak jeśli w trakcie chodzenia potrzebna jest większa stabilizacja, nasi klienci mogą skorzystać z oferty balkoników i chodzików. Balkonik rehabilitacyjny to profesjonalny sprzęt pomocniczy ułatwiający pionizację i samodzielne chodzenie. Balkonik do chodzenia wykonany jest z lekkiego aluminium i nie obciąża dodatkowo pacjenta. 

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych to ważna część w ofercie naszej firmy. Zapotrzebowanie na profesjonalne łóżka rehabilitacyjne-wynajem i użytkowanie, nie jest niczym nowym, a coraz więcej klientów decyduje się na sprzęt medyczny na wynajem. Aby korzystanie z łóżka było jeszcze bardziej efektywne warto uzupełnić je o materac szpitalny, który profesjonalnie zadba o regenerujące się ciało. Materac przeciwodleżynowy wypożyczalnia oferuje każdemu, kto chce zadbać o bliską osobę wymagającą ciągłego leżenia. Aby zaoszczędzić pacjentowi dodatkowych dolegliwości, jakimi są odleżyny, warto skorzystać z profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego w Radomiu.

Jeżeli pacjent wymaga kompleksowej opieki medycznej i właśnie taką chcą Państwo zorganizować w domowym zaciszu, wypożyczalnia oferuje szereg sprzętów medycznych niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu chorego. Pacjenci wymagający aparatów tlenowych znajdą w naszej ofercie butlę z tlenem medycznym, której wypożyczenie wiąże się z możliwością dotleniania w warunkach domowych. Przenośny tlen medyczny daje również możliwość przemieszczania się w trakcie terapii tlenowej, a dzięki temu codzienne spacery mogą stać się miłym rytuałem. Wypożyczenie tlenu do domu daje możliwość leczenia poza szpitalem, co niejednokrotnie jest kluczowe w szybkim powrocie do zdrowia. Wypożyczalnia koncentratorów tlenu to alternatywa dla leczenia szpitalnego.

Jeśli potrzebują Państwo sprzętu medycznego, a nie chcą Państwo inwestować dużych środków pieniężnych warto skorzystać z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, dzięki której w prosty sposób można wynająć najbardziej potrzebne sprzęty, takie jak chodziki inwalidzkie, wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne czy aparaty tlenowe. W ofercie wypożyczalni znajdują się zarówno podstawowe sprzęty, takie jak poduszka tlenowa 42l, ale też bardziej specjalistyczne jak ssak medyczny-wypożyczalnia posiada w ofercie szeroki wachlarz produktów.

Pozostałe Produkty

Call Now Button607 970 178, 607 070 463