sprzęt medyczny wynajem, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, sprzęt rehabilitacyjny radom, aparaty tlenowe wynajem, wypożyczalnia sprzętu medycznego, wynajem sprzętu medycznego, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Ssak medyczny

Posiada:

  • pojemnik 1000 ml z zaworem
  • filtr antybakteryjny
  • przewód ssący
  • waga: 2,5kg
  • zasilanie 230 V
  • głośność do 60 dB
  • wymiary 24(d) x 15(s) x 24(w) cm

Cena 80zł / miesiąc

BEZ KAUCJI

Ssak medyczny znajduje szerokie zastosowanie w opiece medycznej nad osobami chorymi, starszymi lub pogrążonymi w śpiączce. Regularne odsysanie płynów ustrojowych, nadmiaru śliny lub wydzielin jest konieczne w przypadku profilaktyki zakrztuszenia się. W Medisal oferujemy wynajem ssaka medycznego do odsysania wydzielin w warunkach domowych, który znacznie ułatwi codzienną opiekę nad chorym.

Profesjonalny ssak medyczny do użytku domowego

Dostępny w naszej ofercie ssak do odsysania wydzieliny został wyposażony w filtr antybakteryjny. Element ten zapobiega dostawaniu się płynów ustrojowych do wnętrza urządzenia. Ssak do wydzieliny od Medisal posiada także litrowy pojemnik z zaworem, który może być czyszczony środkami do dezynfekcji. To gwarantuje szpitalną sterylność nawet w domowych warunkach. Konstrukcja ssaka elektrycznego medycznego jest bardzo lekka – opiekun może bez trudu przenosić urządzenie z jednego pomieszczenia do drugiego. Urządzenie jest też ciche, co pozwala na użytkowanie go bez niepokojenia pozostałych domowników.

Obsługa ssaka medycznego do odsysania wydzieliny jest bardzo prosta i z pewnością poradzą sobie z nią nawet osoby, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu ze sprzętem medycznym. Urządzenie zostało wyposażone w bezstopniowy regulator siły odsysania, co pozwala na dostosowanie mocy ssania do ilości zasysanego płynu. Cały proces odsysania wydzieliny przy pomocy ssaka medycznego jest bezpieczny zarówno dla pacjenta, jak i opiekuna.

Ssak medyczny – wynajem już od 80 zł za miesiąc

Regularne odsysanie wydzielin przy pomocy ssaka medycznego jest kluczowe, aby zapewnić osobom chorym lub z niepełnosprawnościami pełen komfort oddychania. Urządzenie to jest jednak dość drogie, przez co niewiele osób prywatnych może pozwolić sobie na jego zakup. W Medisal oferujemy wynajem ssaków elektrycznych medycznych, które znacznie ułatwią kompleksową opiekę nad chorym. Udostępniane przez nas urządzenie może być używane zarówno przy rekonwalescencji osób starszych, jak i dzieci lub dorosłych. Zapraszamy do kontaktu w temacie wynajmu ssaków medycznych do odsysania wydzielin.

Pozostałe Produkty

Call Now Button607 970 178, 607 070 463