sprzęt medyczny wynajem, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, sprzęt rehabilitacyjny radom, aparaty tlenowe wynajem, wypożyczalnia sprzętu medycznego, wynajem sprzętu medycznego, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Ssak medyczny

Posiada:

  • pojemnik 1000 ml z zaworem
  • filtr antybakteryjny
  • przewód ssący
  • waga: 2,5kg
  • zasilanie 230 V
  • głośność do 60 dB
  • wymiary 24(d) x 15(s) x 24(w) cm

Cena 80zł / miesiąc

BEZ KAUCJI

Ssak medyczny domowy to podstawowe urządzenie wykorzystane podczas opieki nad osobami po wielu operacjach laryngologicznych, po zabiegu tracheotomii i wszędzie tam, gdzie konieczne jest odsysanie płynów i wydzielin. Wypożyczalnia sprzętu medycznego pozwala na zaaranżowanie profesjonalnej opieki nawet w warunkach domowych, ale nie tylko. Ssak medyczny przenośny to urządzenie, które można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, a dzięki temu opieka nad chorym będzie dużo łatwiejsza.

Korzystając z ssaka medycznego wypożyczalnia służy radą i profesjonalną instalacją urządzenia nie tylko w domu, ale również w szpitalach i innych miejscach, w których niezbędne jest korzystanie z ssaka medycznego ręcznego. Wynajem sprzętu medycznego daje komfort podczas opieki nad pacjentem, niezależnie od miejsca. Opiekując się pacjentem, który wymaga ssaka do odsysania wydzieliny, warto zwrócić uwagę na to czy ssak medyczny jest przenośny, ponieważ ta zaleta sprzętu medycznego zwiększa mobilność pacjenta, a jego transport jest możliwy w każdej chwili.

Kiedy zachodzi konieczność skorzystania ze sprzętu rehabilitacyjnego wypożyczalnia jest znakomitą alternatywą, z uwagi na wysokie ceny poszczególnych sprzętów medycznych. Ssak do odsysania można wynająć na miesiąc lub dłużej – czas trwania umowy zawsze zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta. Małe i ciche urządzenie jest znakomicie przystosowane do korzystania w domu, przez osoby niedoświadczone, a jego obsługa nie wymaga szczególnych kwalifikacji. Ssak elektrycznych, którego wynajem oferuje nasza firma, doskonale sprawdzi się w trudnym czasie jakim jest rekonwalescencja, ułatwiając podstawowe czynności pielęgnacyjne, takie jak odsysanie wydzieliny.

Skorzystaj ze sprzętu medycznego na wynajem, a opieka nad bliską ci osobą będzie dużo łatwiejsza.

Call Now Button607 970 178, 607 070 463