sprzęt medyczny wynajem, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, sprzęt rehabilitacyjny radom, aparaty tlenowe wynajem, wypożyczalnia sprzętu medycznego, wynajem sprzętu medycznego, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Materac przeciwodleżynowy

Posiada:

  • pompę z regulacją ciśnienia

Cena 60zł / miesiąc

BEZ KAUCJI

Opiekując się osobą przewlekle chorą, staramy się zapewnić jej bezpieczeństwo i komfort w tych trudnych warunkach. Nie jest to łatwe, gdyż osoby, które większość czasu leżą, są narażone na wiele niedogodności. Występuje wtedy duże ryzyko powstania odleżyn, które powstają na skutek długotrwałego ucisku tkanek, co powoduje ich niedotlenienie. Miejsca uciskane robią się czerwone, później pojawiają się pęcherze, które pękają. Mamy wtedy otwartą ranę, która bardzo jest podatna na wszelkie zakażenia.
Aby temu zapobiec, potrzebny jest materac przeciwodleżynowy. Posiadanie takiego materaca jest niezbędne, aby chory mógł długotrwałe leczenie odbywać w godnych warunkach. Wydatki związane z chorobą są duże, a materac do łóżka rehabilitacyjnego nie należy do najtańszych.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, świadczymy usługi jako wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnegoSprzęt medyczny wynajem będzie korzystną formą pod względem finansowym i zaspokoi potrzeby Państwa bliskich osób. Bez względu czy to będzie materac na łóżko rehabilitacyjne, czy materac do łóżka szpitalnego zapewni ochronę choremu, przed powstawaniem niebezpiecznych ran. Odpowiednia sprężystość pianki, jaką ma materac przeciwodleżynowy, zapewni równomierne rozłożenie ciężaru ciała podczas leżenia, jak i zmiany pozycji. Długotrwały pobyt w szpitalu również wymaga, aby osoba leżąca posiadała materac na odleżyny, gdyż materac szpitalny nie jest w stanie zapewnić należytego komfortu.

Wymaga się, aby pozycja osoby leżącej była zmieniana co kilka godzin. Nie jest to zawsze możliwe, gdyż nie pozwalają nam na to siły ani czas. Mamy duży wybór sprzętu medycznego, który ułatwi opiekę i pomoże zadbać o zdrowie bliskiej osoby. Tylko jednym z nich jest materac przeciwodleżynowy wypożyczalnia, który zadba o chorego, ale i o komfort psychiczny opiekuna

Call Now Button607 970 178, 607 070 463