sprzęt medyczny wynajem, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, sprzęt rehabilitacyjny radom, aparaty tlenowe wynajem, wypożyczalnia sprzętu medycznego, wynajem sprzętu medycznego, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Materac przeciwodleżynowy

Posiada:
  • pompę z regulacją ciśnienia
Cena 70zł / miesiąc
BEZ KAUCJI
Odleżyny to problem, który dotyczy wielu przewlekle chorych osób. Powstają one na wskutek ciągłego uciskania tkanek, co prowadzi do zaburzeń ukrwienia. Te natomiast wywołują ogniska martwicy, które przenikają do kolejnych struktur ciała chorego. Te prowadzą do powstania otwartych ran podatnych na zakażenia. Dostępny w naszej ofercie materac odleżynowy to podstawa profilaktyki odleżyn – zapewnia on skórze chorego swobodny dostęp do powietrza nawet wtedy, gdy pozostaje on w ciągłej pozycji leżącej. Jego działanie opiera się na skutecznym rozłożeniu nacisku na większej powierzchni ciała, co zapobiega powstawaniu przykrych obrażeń. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi materaca przeciwodleżynowego w naszej wypożyczalni w Radomiu. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnej cenie.

Materac odleżynowy – jak działa?

W ramach podstawowej profilaktyki przeciwodleżynowej zaleca się, aby chory zmieniał pozycję co ok. 4-5 godzin. Czasami jednak opiekunom ciężko jest zastosować się do tych wytycznych – np. z powodu braku wystarczającej siły lub natłoku obowiązków. Tutaj z pomocą przychodzą materace przeciwodleżynowe. Różnica między materacami antyodleżynowymi a standardowymi posłaniami tkwi w rodzaju powierzchni – jest ona nieregularna, np. w postaci rurek lub trójkątnych wypustek. Dzięki niej chory nawet podczas wykonywania minimalnych ruchów – np. oddychania lub poprawiania się – pobudza krążenie krwi w skórze pleców, ud i ramion. Materac odleżynowy w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami i stosowaniem odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych może znacznie zmniejszyć ryzyko wystąpienia zaburzeń krążenia u osoby leżącej.

Materace przeciwodleżynowe rurowe w Medisal

W Medisal oferujemy wynajem materaca rurowego przeciwodleżynowego do łóżka rehabilitacyjnego wraz z pompką, która umożliwia regulację ciśnienia w poszczególnych segmentach posłania. Opiekun może w każdej chwili zmniejszyć lub zwiększyć stopień napompowania, co pozwala na zmianę siły nacisku na skórę pacjenta. W ten sposób powierzchnia materaca rurowego na odleżyny zapobiega powstawaniu nowych zaburzeń krążenia, a także wspomaga leczenie tych już istniejących. Dostępny w naszej ofercie materac przeciwodleżynowy rurowy z pompką zapewnia choremu pełen komfort odpoczynku i snu. Został on wykonany z przyjemnych w dotyku materiałów, które można czyścić detergentami i środkami do dezynfekcji bez obaw o uszkodzenie powierzchni. Pompka do materaca przeciwodleżynowego, oferowanego w Radomiu, działa natomiast bardzo cicho, dzięki czemu opiekun może regulować ciśnienie w posłaniu bez budzenia chorego.

Wynajem materaca odleżynowego z pompką w atrakcyjnej cenie

Zakup materaca przeciwodleżynowego rurowego to duży wydatek. Warto jednak pamiętać o tym, że jego zakup jest niezbędny w celu zapobiegania powstawaniu odleżyn u osoby chorej leżącej. W Medisal oferujemy więc wynajem materacy przeciwodleżynowych bez kaucji – Klient płaci jedynie comiesięczną opłatę za samo posłanie. W naszym asortymencie znajdziesz różne rodzaje materacy przeciwodleżynowych, dostosowane do poszczególnych wymagań osób przewlekle chorych. Służymy także profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego modelu. Wynajem materacy przeciwodleżynowych zapewnia elastyczność i możliwość dostosowania okresu korzystania ze sprzętu do indywidualnych potrzeb pacjenta. Jest to nieocenione w sytuacjach zmieniającego się stanu zdrowia. Materac przeciwodleżynowy w Radomiu dostarczymy na wskazany adres w dogodnym dla Państwa terminie. Organizujemy transport sprzętu medycznego na terenie województwa mazowieckiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów usługi wynajmu materacy przeciwodleżynowych.

Pozostałe Produkty

607 970 178, 607 070 463