sprzęt medyczny wynajem, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, sprzęt rehabilitacyjny radom, aparaty tlenowe wynajem, wypożyczalnia sprzętu medycznego, wynajem sprzętu medycznego, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Tlen medyczny inhalacyjny VIGOR

Posiada:

  • 14 litrów tlenu skondensowane w niewielkiej puszce
  • stężenie tlenu 99%
  • butlę wyposażoną  w maskę.

Butla niezwykle lekka, poręczna, prosta w użyciu.

Cena zakupu 50zł

Specjalizacją firmy jest wypożyczanie sprzętu medycznego. Oferta skierowana jest zwłaszcza dla osób chorych i z niepełnosprawnościami, którzy wymagają opieki i specjalistycznego sprzętu niezbędnego do codziennej obsługi w warunkach domowych. Sprzęt spełnia wymagania chorych pod względem funkcjonalności oraz trwałości. Materiały, z których produkowane są wypożyczane sprzęty jest trwały i odporny na wieloletnie i wielokrotne użytkowanie.

Oferta obejmuje sprzęt medyczny taki jak: łóżko rehabilitacyjne (z wygodnym podparciem oraz możliwością jego regulacji), wózek inwalidzki oraz balkonik zwykły i chodzik na czterech kołach z podparciem na łokcie, dla osób, które są w stanie poruszać się dzięki niewielkiej pomocy, są również sprzęty medyczne takie jak koncentrator tlenu, przenośny koncentrator tlenu. Podnośnik pacjenta jest bardzo pomocnym narzędziem, dzięki któremu z łatwością można podnieść lub zmienić pozycję chorej osoby bez użycia dużej siły, nawet w przypadku, gdy waga pacjenta przekracza znacznie nasze możliwości. Poducha tlenowa wraz z tlenem inhalacyjnym VIGOR zapewnia bezpieczeństwo w sytuacjach nagłego zagrożenia życia lub tylko chwilowej niewydolności. Bardzo ważnym wyposażeniem jest  materac przeciwodleżynowy, który przeznaczony jest zwłaszcza dla osób przewlekle leżących lub mających problemy z poruszaniem się, przez co zmuszonych do długotrwałego przebywania w łóżku. Materac przeciwodleżynowy zapewnia dodatkowe wsparcie osobom opiekującym się chorym, gdyż może w części zastępować częste zamiany pozycji leżącego, przewracanie go na drugi bok. Dodatkowym atutem jest fakt, że materac taki jest bardzo wygodny i daje choremu większy komfort niż leżenie na zwykłym piankowym podkładzie.

Firma zapewnia kompleksową obsługę podczas wyboru sprzętu medycznego, aby pacjent czuł komfort podczas użytkowania.