sprzęt medyczny wynajem, sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia, sprzęt rehabilitacyjny radom, aparaty tlenowe wynajem, wypożyczalnia sprzętu medycznego, wynajem sprzętu medycznego, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Wózek inwalidzki

Wyposażony jest w:

  • estetyczny wygląd
  • hamulce
  • zdejmowane podłokietniki, podnóżki i koła
  • składane siedzisko

Cena 70zł / miesiąc

BEZ KAUCJI

Cena zakupu używanego wózka już od 250 zł

Na rynku istnieje duże zapotrzebowanie na sprzęt medyczny. Podczas rehabilitacji potrzebujemy specjalistycznego sprzętu, który umożliwi nam samodzielne poruszanie. Ze względu na to, iż wraz z upływem czasu wrócimy do dawnej sprawności nie chcemy wydawać mnóstwa pieniędzy na sprzęt, który w niedługim czasie będziemy musieli sprzedać, można ten sprzęt wypożyczyć.

Na szczęście na rynku istnieje wiele miejsc oferujących  wynajem wózków inwalidzkich. Specjalistyczne wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego w swojej ofercie posiadają możliwość wypożyczenia wózka inwalidzkiego lub zakup używanego wózka inwalidzkiego. Jednym z miejsc, gdzie można wypożyczyć wózek inwalidzki jest Radom. Wypożyczalnia sprzętu medycznego działająca w tym mieście oferuje wózki rehabilitacyjne oraz wózki dla niepełnosprawnych. Wózki inwalidzkie Radom wykonane są z najwyższej klasy materiału. Szeroka oferta wypożyczalni wózków inwalidzkich pozwala klientom na zmierzenie dowolnego modelu wózka. Jest to szczególnie wygodne w sytuacji złamania nogi, gdzie sprzęt można dopasować do schorzenia, aby nie zmniejszało to komfortu codziennego funkcjonowania. Wypożyczalnia wózków inwalidzkich to miejsce szczególne, gdzie wypożyczenie wózka inwalidzkiego nie zrujnuje naszego budżetu. Jest to niezwykle ważne w przypadku osób, które muszą poddać się kosztownej rehabilitacji, która nie jest finansowana przez NFZ.  Wózek inwalidki, wypożyczalnia sprzętu medycznego mieszcząca się niedaleko Warszawy pozwala na zaopatrzenie się w niezbędne elementy zestawu rehabilitacyjnego. Wypożyczony sprzęt można w każdej chwili zwrócić. Nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Specjaliści zatrudnieni w wypożyczalni chętnie udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące konkretnego modelu sprzętu rehabilitacyjnego.

Call Now Button607 970 178, 607 070 463