koncentrator tlenu

Koncentrator tlenu

Posiada:

  • prosta obsługa
  • cicha praca
  • kółka umożliwiające swobodne przemieszczanie
  • waga od 14 kg
  • wysokie stężenie tlenu (93% +/- 3%)
  • możliwość ustawienia przepływu tlenu w zakresie od 0,5l/min do 5l/min
  • wizualny i dźwiękowy alarm niskiego stężenia tlenu
  • dźwiękowy alarm braku zasilania, niskiego i wysokiego ciśnienia

Cena 200 zł / miesiąc

BEZ KAUCJI

Posiadamy w sprzedaży koncentratory nowe i używane już od 800 zł!!!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego jest profesjonalnym miejscem nastawionym na zaspokajanie potrzeb osób, które z różnych przyczyn znalazły się w trudnym dla nich położeniu. Z usług firmy korzystają osoby po przebytych chorobach, kontuzjach, osoby dłużej lub krócej niepełnosprawne
w różnych stopniu, osoby podejmujące trudy rehabilitacji, czy seniorzy, których życie na skutek upływającego czasu stało się trudniejsze. Sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia oferuje w stu procentach sprawny, nowoczesny, mogący znacznie ułatwić codzienne funkcjonowanie osób potrzebujących.

Wynajem koncentratora tlenu

Wśród wielu urządzeń medycznych, jakie oferuje wypożyczalnia znajduje się m.in. przenośny koncentrator tlenu, koncentrator do tlenoterapii domowej. Urządzenie stosowane jest we wszystkich sytuacjach, gdy organizm sam nie jest w stanie pobrać odpowiedniej ilości tlenu. Dzieje się tak w przebiegu wielu schorzeń układu krążenia, oddechowego, onkologicznych, przy terapii COVID-19, ale także w przypadku alergii, przewlekłego zmęczenia i wielu innych problemach. Aparaty tlenowe służą także sportowcom czy kosmetologom. Wypożyczalnia koncentratorów tlenu jest miejscem służącym każdemu, kto tylko zechce skorzystać z tak nowatorskiego urządzenia i cieszyć się lepszym samopoczuciem. Koncentrator tlenu na wynajem wypożyczalnia oferuje zawsze nowy i używany, zawsze w stu procentach sprawny, wyposażony w odpowiednie filtry.

Aparat tlenowy jest o tyle wygodnym i nowoczesnym urządzeniem, że jego działanie nie wyczerpuje się i nie kończy, jak np. zbiorniki na tlen, butle tlenowe. Koncentrator tlenu przenośny właściwie nie zawiera w sobie zbiornika na tlen, jak wyobraża to sobie wiele osób. Praca urządzenia polega na pobieraniu tlenu z otoczenia i takim jego przetworzeniu, że zawartość czystego niezmieszanego tlenu jest znacznie wyższa. Wypożyczalnia aparatów tlenowych oferuje właśnie tego typu innowacyjny sprzęt.

Wynajem koncentratora tlenu odbywa się na określony czas podczas, którego za określoną odpłatą osoba może bez przeszkód używać aparatu, gdzie tylko chce i jak długo chce(nawet 24h/dobę). Koncentratory tlenu dostępne w wypożyczalni nie zajmują dużo miejsca, są wyposażone w kółka, co umożliwia swobodne przemieszczanie w różne miejsca. Jeśli ktoś, chce skorzystać z takiego urządzenia, jak koncentrator tlenu przenośny wypożyczenie jeszcze nigdy nie było tak proste. Profesjonalny personel zawsze chętnie służy radą i pomocą przy wyborze określonego produktu. W przypadku wątpliwości czy to właściwy aparat tlenowy, wypożyczenie jego nie będzie trudne, gdyż szybko uzyskamy wsparcie doświadczonych osób.

Koncentratory tlenu – wypożyczalnia w Radomiu

Wypożyczenie tlenu do domu czy innego miejsca jest teraz bardzo przystępne i proste, podobnie jak samo dotlenianie organizmu, które jeszcze kilka lat temu było o wiele mniej popularne. Koncentratory tlenu wypożyczalnia oferuje dla osób prywatnych, zakładów opiekuńczo – leczniczych, przychodni i wielu innych miejsc. Koncentrator tlenu na wynajem oferowany jest każdemu, kto tylko chce skorzystać z pomocy takiego urządzenia.

 

 

Call Now Button607 970 178, 607 070 463